Вологостійкий гіпсокартон

6 июня 2017Купити вологостійкий гіпсокартон - значить забезпечити себе якісним обробно-будівельним матеріалом. Майстри використовують його для облицювання поверхонь стін, облаштування підвісних стель, зведення міжкімнатних перегородок, а також для виготовлення декоративних елементів інтер'єру.
Які переваги застосування вологостійкого гіпсокартону

Матеріал має ряд відмінностей від стандартного аналога, ідеально підходить для оздоблювальних робіт в приміщеннях різного типу (житлових і нежитлових) з нестабільним температурним режимом, в тому числі, неопалюваних, з підвищеною вологістю. Він характеризується:

Качественный гипсокартон влагостойкий Днепропетровск купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


універсальністю, нетоксичність;
високими гідрофобними показниками, пожаробезопасностью;
пластичністю, хорошими звукоізоляційними, шумопоглинаючими властивостями;
простотою в монтажі, можливістю його самостійної установки, ціновою доступністю;
здатністю підтримувати в приміщенні певний мікроклімат із заданими параметрами вологості.


Гипсокартонному листу можна надати будь-яку необхідну майстру форму. Матеріал є максимально зручним в роботі. Але слід пам'ятати, що його установка можлива лише при наявності вентиляційної системи. При роботі з вологостійким гіпсокартоном знадобляться гідрофобні просочення, антигрибкові спреї. Після монтажу на стіни або стелю поверхню матеріалу можна декорувати мозаїкою, керамічною плиткою. Також плити покривають водовідштовхувальними фарбами або наклеюють на них шпалери.

Похожие страницы