Профіль під гіпсокартон

18 мая 2017

Профіль під гіпсокартон призначений для складання жорсткого каркаса під облицювання гіпсокартонними листами типу «GIPROK» і «KNAUF». Це довгомірні напрямні з певним профілюванням, виготовлені з тонкої сталевої стрічки, захищеної цинковим покриттям.

Щоб бути впевненим у якості і не програти за ціною, розумно купити профіль для гіпсокартону від виробника. Компанія «Міраж-Сталь» більше 10 років виробляє оцинковані профілі товщиною 0,5 мм.

Залежно від призначення профілі для ГКЛ діляться на стінні і стельові.

Вы можете приобрести качественный профиль для гипсокартона по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Стіновий профіль для гіпсокартону призначений для використання в якості вертикальних стійок при влаштуванні перегородок або при облицюванні стін. Для посилення жорсткості на його поверхні нанесені поздовжні гофри. Цей тип профілів несе основне навантаження ваги гіпсокартонного листа. Монтаж стоєчних профілів проводиться в парі з направляючими елементами.
Стельовий профіль для гіпсокартону призначений для кріплення листів до площини стелі або для облицювання стін за допомогою системи підвісів. Спеціальні поздовжні канавки, розташовані на спинці профілю, збільшують жорсткість вироби. Для закріплення підвісів краю полиць стельового профілю заломлені всередину.

За функціональним призначенням виділяють стійку (ПС) і напрямні профілі (ПН).


Стієчний профіль для гіпсокартону з'єднують з напрямних або за допомогою шурупів, або методом просічки з відгином.
Направляючий профіль для ГКЛ
Направляючі профілі для гіпсокартону служать направляючої основою для стоєчних профілів. Крім того, даний тип застосовують для виготовлення перемичок між сусідніми стоечними профілями. Направляючий профіль також має переріз у формі швелера зі спинкою і боковими полицями. Для позначення цього варіанту використовують літери ПН із зазначенням розмірів спинки і полиць (наприклад, ПН 65/40 - профіль направляючий зі спинкою 65 мм і двома полками по 40 мм).

На спинках напрямних профілів передбачені отвори під дюбелі, за допомогою яких профіль кріпиться до основи.

Застосування профілів для гіпсокартону

Монтаж каркасів для підвісних стель.
Облицювання стін.
Пристрій перегородок, ніш, дверних арок, обробка отворів.

Похожие страницы