Професійні прилади

15 марта 2017Якщо порівняти життя сучасної людини і його предка з початку 20 століття, відразу видно різницю в кількості оточуючих приладів. Телевізори, стільникові телефони, кавоварки, мікрохвильові печі, зволожувачі повітря, кондиціонери, обігрівачі ... Це тільки домашня механіка, на роботі нас чекають комп'ютери, принтери, маршрутизатров, різні електронні системи управління. Якби городянин з 1905 року потрапив в 2005, він би розгубився тільки від великої кількості кнопок, а сенсорний екран взагалі звів би його з розуму. У цій статті мова піде про пристрої, які рідше застосовуються в побуті, але набирають популярність.
дозиметр

Цілий клас приладів, що служать для визначення потужності іонізуючих випромінювань, радіаційного фону. Дія заснована на уловлюванні частинок, перетворенні отриманих даних в електричний сигнал.

Оригинальный термогигрометр купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Зазвичай назва об'єднує групу пристроїв:

радіометри - застосовуються для визначення ступеня забруднення навколишнього середовища;
рентгенометри - вимірюють потужність випромінювання;
індикатори - найпростіша техніка в основі якої лежить газорозрядне лічильник, вимірюють рівень бета-, гамма-випромінювання;
дозиметри - побутові, промислові або військові. Основою можуть бути лічильники газорозрядні, сцинтиляційні, іонізаційні камери. Це більш складний тип, який видає інформацію за кількома показниками.

Нітрат тестер

Можна сказати, що він повинен бути на кожній кухні, адже нітрати - це одна з головних причин масових проблем шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, сплеску ракових захворювань в 20-21 століттях. Пристрій визначає кількість заряджених іонів в будь-якому плоді. Знаючи еталонні значення неважко обчислити різницю, яка виникає при наявності азотних, інших малокорисних з'єднань. Сучасні нітрат-тестери компактні, діють настільки швидко, що можна проводити виміри прямо біля прилавка.

Похожие страницы