Євроремонт Квартири Ціна

Ціни на ремонт квартир

Щоб ремонт квартири був повноцінним, а його якість відповідала ціні, важливо ще на етапі вибору підрядника, розрахувати повну вартість робіт.Будь-яка серйозна будівельна фірма, до якої, безумовно, відноситься і компанія "Ремонт-Сіті", завжди може надати своїм клієнтам вичерпну інформацію про те, скільки в кінцевому підсумку буде коштувати ремонт квартири.

 

Насправді, ціна на ремонт складається з багатьох чинників.Щоб не вводити вас в оману, на сайті вказані тільки орієнтовні ціни на ремонт квартир "під ключ" різного рівня складності: капітальний, євроремонт, елітний.

 

Звернувшись до нашого менеджера, ви отримаєте детальний прайс-лист (кошторис) з розрахунками скільки коштуватимуть оздоблювальні роботи у вашій квартирі і витрати на необхідні для їх проведення матеріали.Ви точно будете знати, за що платите.

 

Для простоти вибору, ми об'єднали оздоблювальні роботи в групи.Такі комплексні ремонти мають свої особливості, як в плані реалізації, так і в ціновому відношенні.

                       
 

- повний цикл ремонтно-оздоблювальних робіт, включаючи повну заміну електрики і сантехніки.

 

- 7000 руб / 1 м ²  
+3 500 руб / м ² чорнові матеріали

 
 

Євроремонт - крім всіх робіт капітального ремонту, включає в себе перепланування приміщення, а також технологічно складні роботи і роботи з дорогими оздоблювальними матеріалами.

 

- 8 000 руб / 1 м ²  
+3 500 руб / м ² чорнові матеріали

 
 

Елітний ремонт - найскладніший і дорогий вид ремонту, має на увазі виняткову якість робіт та використання дорогих елітних оздоблювальних матеріалів.

 

- 9000 руб / 1 м ²  
Головне не впадати в крайності. Занадто низькі або невиправдано завищені розцінки на ремонт квартир - це часто результат низької кваліфікації виконавців або поганої організації технічного циклу.У своїй роботі ми завжди прагнемо зберігати баланс між якістю і ціною.Розрахунок вартості ремонту здійснюється нами на підставі точних даних: оптимальний вибір матеріалів, точні обсяги і послідовність робіт і т.д. З одного боку такий підхід дозволяє скоротити вартість робіт з ремонту квартир, з іншого - значно підвищує якість.

Возможно, вам понравится
Ремонт кухні в однакомнатную
Ремонт кухні в однакомнатную
дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

Комфорт із загрозою обвалення - Справжнє Білорусія
Kstat, мене дуже prišlos ustranât наслідки Переробка, provedennoj predyduŝim квартири власника, в результаті kotoroje ventilâcionnyj Короб кухня була ніша пристосована для холодильника.

Оголошення від 22.07.2014 р. - Mangazia
цегляний будинок на два входи, в ст. Полтава (4 кімн., 100 кв.м), після ремонту, з меблями. Центр - близько. Терміново! Є все для гідної проживання: Вижив.літн. кухня (цегла), кап. гараж, критий двір, плитка, альтанки, сауна (липа + сосна), молодий.США, vinogradnik, Teplica, cvetniki.

Похожие страницы