Wismec Theorem RTA

09 марта 2017

Нове дизайнерське рішення

Корпус Wismec Theorem RTA виготовлений зі сталі та скла, що в поєднанні з компактністю, наявністю помітних гравіювань і витонченими формами робить його особливо привабливим серед інших Атомайзери. Щоб надати пристрою більше брутальний відтінок, можна змінити встановлене скло на запасне, передбачене в комплекті. Воно також виконано зі скла, але поміщено в захисний металевий кожух з прорізами, що дозволяють контролювати рівень рідини в баку.

конструкція

Пристрій складається їх 4-х основних частин, а саме - 510 Дріп-типу, знімною верхньої кришки з дельріновой заглушкою, бази з трьома Велосіті стійками, випарної камери.

Зручна плюсова стійка

База оснащена трьома Велосіті стійками - 2 мінусові з одним отвором і 1 плюсова з двома, розміщена по центру. Це дозволяє парити як в односпіральной режимі, так і в двох спіральному. Діаметр отворів стійок 2 мм, що поряд з просторою майданчиком і широкими пазами для вати робить процес установки спіралей простим і зручним! Ще одне приємне нововведення - Notch coil, сталева спіраль із солідною площею випаровування! Її головні плюси - тривалий термін служби, швидкість розжарювання і охолодження і здатність повноцінно розкривати смак. Notch coil разом з бавовною входить в комплект в 2-му примірнику - один попередньо встановлений та один запасний.

Вы можете приобрести оригинальную электронную сигарету theorem rta по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Theorem RTA Конструкція Theorem RTA

Функціональність верхньої кришки

Знімна верхня кришка бакомайзера складається з 3-х радіаторів. 2 з них литі і знімні, під ними розташоване кільце регулювання обдування на 1 спіраль.
Кільце обертається при знятої 2-х радіаторної кришці і дозволяє охолоджувати спіраль і зверху, і збоку. Провідником повітря в випарну камеру виступає дельріновая заглушка, розташована в нижній частині кришки.
У комплект входить ще одне кільце з двома прорізами, призначене для обдування 2-х спіралей або 1-й, але з 2-х сторін.

Дизайн Theorem RTA

простота заправки

Рідина в бак заправляється через отвір, розташоване на майданчику бази. Для цього необхідно зняти верхню кришку. Блокується даний отвір за допомогою виступу в нижній частідельріновой заглушки.

Завдяки 510-ому з'єднанню Wismec Theorem RTA можна використовувати з будь-яким сучасним бокс-модом!

Похожие страницы