Як обрати фарбопульт

23 марта 2018

Фарбопульти - це один з видів фарбувального обладнання. Їх основним завданням є нанесення лакофарбових складів на матеріали і поверхні різного типу. Від якості інструменту безпосередньо залежить і якість самого фарбування. Існує кілька видів фарбопультів, серед яких найбільш широке поширення і застосування отримали ручні, електричні і пневматичні.

Фарбопульти ручного дії використовуються в основному з метою вирівнювання вже пофарбованої поверхні, наприклад, після нанесення первинного шару фарби.

Електричний краскопульт або фарборозпилювач застосовується в процесі побутових фарбувальних робіт. Його можна використовувати для фарбування стін будинку, гаража, огорожі, для побілки стель і нанесення емалі.

Качественный краскопульт Sata купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пневматичні фарбопульти працюють спільно з компресором. Апарати вельми затребувані і користуються великою популярністю. З їх допомогою обладнання барвник розподіляється рівномірними і однорідними шарами по будь-якій поверхні. Пристрої застосовні для будь-яких видів робіт, включаючи фарбування автомобілів.

Електричні фарбопульти - інструмент, за допомогою якого наносять фарбу, лаки або захисні засоби (поліролі, грунтовки, морилку). По виду харчування діляться на мережеві та акумуляторні. Середні ціни на фарбопульти - 1500-3000 рублів.

Типи електрокраскопульти:

безповітряні (плунжерні) - недорогі моделі, в основному для зовнішніх робіт;

повітряні (з компресором) - для більш якісного покриття;

електровалік - для негустих фарб.

Вибираючи пульверизатор (або «Пулевізатор») для фарби, зверніть увагу на технологію HVLP (низький тиск при великому обсязі). Вона економічніша і краще вкриває поверхню в порівнянні з методом HP (високий тиск).

Похожие страницы