Як обрати ​барсетку

3 июня 2018

Барсетка - стильний аксесуар для впевненого в собі чоловіка

Сучасний чоловік одягається зі смаком, завжди виглядає мужньо, стильно, йде в ногу з часом. Не секрет, що імідж успішної людини визначається, в тому числі, і по його зовнішньому вигляду. Особлива роль у створенні образу відводиться стильним аксесуарам. Краватка, годинник, ремінь, запонки, сумка - все це незамінні атрибути щоденного гардероба сучасного чоловіка. Деякі вважають, що сумка - не самий необхідний аксесуар для чоловіка. Але куди в такому випадку покласти портмоне, документи, мобільний телефон, ключі, інші необхідні особисті речі? Час, коли все це носили в кишенях, безповоротно пішло. Сьогодні сумки шкіряні для чоловіків - незамінний функціональний стильний аксесуар для кожного представника сильної статі. Такі носять бізнесмени, політики, зірки театру і кіно, менеджери, банківські працівники та багато інших.

чоловіча барсетка

Качественные барсетки купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Бувають чоловічі сумки різних розмірів і типів. Кожна грає свою роль і виконує певні функції. Сьогодні в моді сумки, які сміливо можна назвати універсальним аксесуаром. Всім відома барсетка завдяки функціональності, стилю, практичності - поза часом.

Цей аксесуар являє собою невелику чоловічу сумку, що має два і більше внутрішніх відділення, зовнішня кишеня із застібкою-блискавкою на задній стінці, зручні кишені з боків. Борсетки (так правильно пишеться назва згідно орфографическому словником) оснащена двома ручками: короткої стандартної і ремінцем для носіння на зап'ясті. Сьогодні часто зустрічаються варіанти і без ручок.

Зовні барсетка нагадує велике портмоне або міні портфель. Назва цієї чоловічої сумки походить від італійського «borsetta». Це слово в перекладі означає «гаманець, сумочка». Звична пухка барсетка дійсно чимось нагадує старовинний мішечок з монетами, який було прийнято носити на поясі в період Середньовіччя.

У Росії і СНД чоловічі сумки такої моделі з'явилися на початку 90-х років ХХ століття. На просторах величезної країни вони розгубили італійську елегантність і стали асоціюватися з «новими росіянами», а також публікою певного роду діяльності.

Сьогодні барсетки відновлюють свої права, від сезону до сезону залишаючись модним трендом. Вони знову набули лиск, елегантність. Така сумка - практично класика чоловічої моди в категорії аксесуарів. Багатьом полюбилися зручні барсетки зі шкіри, перш за все, універсальністю. Це невеликий, але дуже місткий аксесуар, де зручно носити документи (права, техпаспорт на автомобіль, страховий поліс, пропуски, паспорт та інше), телефон, портмоне, візитницю, ключі, багато іншого. Все те, що раніше, часто безуспішно, чоловіки намагалися розсовувати по кишенях, сьогодні без зусиль поміщається в стильній барсетці.

Сучасні дизайнери створюють Барсетки компактні, комфортні, надійні, з зручними застібками і стильною фурнітурою. В якості основного матеріалу використовується натуральна шкіра, демократичний шкірозамінник. Підкладка, як правило, виконана з нейлону, щільного бавовни або синтетичного волокна. Колірна гамма барсеток традиційна, вона залишається практично незмінною ось вже багато років. В тренді, як завжди, чорні, коричневі всіх відтінків сумки. Окремо варто відзначити барсетки з рудою шкіри. Їх неповторний стиль, елегантність привертають увагу.

Похожие страницы