Декоративний камінь

12 сентября 2017

Декоративний камінь різної собівартості спочатку може здатися абсолютно однаковим. Непрофесіонал вважатиме це простим завищенням цін з боку постачальника. Таке, звичайно ж, трапляється. Але все ж найчастіше отруюючись в спеціалізований магазин, ви можете бути впевнені, що якість і цінова різниця має між собою прямий зв'язок.

Оригинальные вечерние платья больших размеров купитьпо самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якісні складові декоративного каменю

Перш за все, головною складовою вважають наповнювач, який відрізняється високою якістю. Крім того, він полегшує вагу. Так само якісною особливістю стане портландцемент преміум виробництва. Він досить міцний. Ця особливість стане незамінною, так як отсиревая камінь піддається ряду хімічних реакцій, які можуть повести за собою такі незворотні наслідки як розколи. Звичайний пісок в дорогому декоративному камені замінюють на дрібнофракційний пісок. Це пісок марки високої якості. Керамзитовий пісок коштує на ряду з натуральної пемзою і спученого перліту. Широко використовується так само керамічна крихта. По-третє, якісні пластифікатори, що підвищують міцність бетонної основи. Підстава так само підвищують такі складові як пластифікатори. Вони вважаються одними з найбільш якісних компонентів.

Заготівля і форма

Кожен камінь натурального походження має свою неповторну унікальну форму. Кожен камінь відрізняється пропорціями. Безліч заводів-розробників намагаються заощадити на заготівлі форми і намагаються відтворити натуральні форми каменю, що в результаті не дозволить вам добитися унікального малюнка при кладці декоративного каменю. Якісний декоративний камінь не повинен повторюватися як мінімум на 3-ох квадратних метрах. Процес заготівлі форм дорогою, але купуючи преміум декоративний камінь, ви можете бути впевнені, що в підсумку ви отримаєте індивідуальний малюнок.

спосіб обробки

Поверхнева обробка давним-давно застаріла. Але все ж саме її можна зустріти на деяких високобюджетних каменях. Окремі виробники пристосувалися і придумали новий спосіб. Вони фарбують декоративний камінь в масі, або фарбують його ще в формі. Зустрічається і комбінування даних методів. Так, ви отримаєте дійсно натуральний камінь. Він буде схожий на натуральний усіма тонами і переходами.

колекції

Декоративний камінь представлений в широкому асортименті. Колекції постійно поповнюються або оновлюються. Вони вдосконалюються. Нині розроблені кутові варіанти оздоблювального каменю, камені для камінів і внутрішніх стін.

Використання оздоблювального каменю не має ніяких строгих обмежень. Все залежить від вашої фантазії. Якщо ви вирішили зайнятися обробкою приміщення самостійно, то покладайтеся на власний політ фантазії і почуття стилю. Декоративний камінь можна використовувати як усередині будинку так і поза. Його структура підходить для різних типів будівельних робіт. Але є все ж деякі рекомендації:

 • Грубі камені краще використовувати в облицюванні цокольного простору;
 • наділених декоративне каміння ідеально підходять для фасаду;
 • Рельєфні і рвані декоративне каміння, а також колоти зійдуть для внутрішньої обробки. Це відмінний спосіб декорації.
 • Оздоблення цеглою буде гармоніювати поруч з різноманітними варіантами покрівлі, з деревом, з кованими сходами і навісами. Цегла також відмінно підійде для альтанок. Декоративний камінь популярний завдяки своєму широкому спектру використання. Їм можна обробити фасад, внутрішній інтер'єр, частина приміщення, куточки. Використання такого каменю зробить ваш будинок унікальним.

  Керуючись деякими порадами, ви зможете підібрати відмінний декоративний камінь. Є ряд важливий особливостей, на які варто звернути свою увагу.

  Що потрібно знати про декоративне камені

  Звертаючись навіть до перевірених постачальників, не забувайте просити показувати певні документи, які будуть підтверджувати якість матеріалу. Тільки великі виробники можуть гарантувати якість, так як їхні постачальники в свою чергу, повинні давати гарантії на якість складових виробничих. Альтернативою сертифікату можуть стати результати тестування на декоративному камені.

  Досліджуємо зріз каменю

  Перед покупкою декоративного каменю розгляньте його зріз. Спосіб обробки і варіанти наповнювальних матеріалів, рельєф каменю зможуть вам сказати багато про що.

  Частота повтору форми каменю

  Тільки дрібні деталі можуть часто повторюватися. Великі камені повинні бути різними. Інакше ви отримаєте нудний малюнок. Який буде тільки псувати ваш інтер'єр.

  специфіка

  Нині розробляють колекції декоративних каменів, які підійдуть виключно для внутрішньої або виключної для зовнішньої обробки. Вибираючи декоративний камінь, віддайте перевагу універсальному варіанту.

  Визначаємося з малюнком

  Вибирайте камені рандомних способом. Візьміть по кілька каменів з кожної колекції. Так ви підвищите шанси створити неповторний малюнок.

  Похожие страницы