Кварцовий камінь

26 февраля 2017

PLAZA STONE є єдиним виробником кварцового каменю за італійською технологією Bretonstone в Росії. Компанія виготовляємо матеріал для ступенів, стільниць, підвіконь, а так само оздоблювальні плити. Ми пропонуємо вигідні умови каменеобробників. Реалізуємо продукцію Plaza stone по Росії, країнам СНД і ближнього зарубіжжя. Каменеобробним організаціям та оптовим замовникам столиці, пропонуємо звернутися до відділу продажів +7 (843) 259-65-08.
Особливості виробництва кварцового каменю

Для виготовлення плит та інших виробів використовуються інноваційні виробничі лінії Breton. Матеріал проходить багатоступінчастий контроль якості і повністю відповідає заявленим характеристикам. При виробництві важливо приділити увагу якості сировини, ми застосовуємо тільки кращі компоненти вітчизняних і європейських постачальників. Всі інгредієнти приймаються в певних пропорціях, що гарантує якість готових виробів, їх повну відповідність заявленим технічним характеристикам.

Качественная гранитная брусчатка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Кварцовий камінь складається з наступних компонентів: натуральний кварц (близько 92-93%), Смола поліефірна (6%), декоративні добавки і фарбують пігменти (орієнтовно (1-2%).

Виробництво засноване на застосуванні запатентованого методу Bretonstone і відбувається в кілька етапів:

виконується підготовка барвників та інгредієнтів;
маса формується в пристосування по заданих розмірах;
далі заготовки відправляються на вакуумне вибропрессование (цей спосіб обробки допомагає досягти високої щільності матеріалу і виключити появу порожнин);
після пресування заготовки охолоджуються;
готовий штучний камінь шліфують, полірують, калібрують із застосуванням спеціального обладнання на алмазних елементах;
вироби проходять контроль якості і маркуються.

переваги матеріалу

Високоякісна продукція повинна відповідати ряду естетичних і експлуатаційних вимог. Роблячи вибір на користь плит, підвіконь, східців або стільниць від PLAZA STONE користувач отримує впевненість в чудовому рівні виготовлення, всі параметри підтверджуються тестуванням в заводських умовах.

Основні переваги кварцового каменю:

Антибактеріальні властивості. Поверхня матеріалу абсолютно щільна, не містить пір, тому не вбирає запахи, на ній не утворюються цвіль, грибки. Така особливість забезпечує можливість виконувати обробку інтер'єрів приміщень з високою вологістю.
Механічна міцність. Лише невелика кількість виробників може випускати продукцію з подібними показниками. Наш штучний камінь здатний приймати навантаження до 575 кг / см2. Параметр твердості за шкалою Мооса становить 7 балів за рахунок застосування кварцу. Завдяки цим особливостям всі види виробів зберігають привабливий вигляд протягом всього терміну експлуатації.
Термостійкість і пожежна безпека. Поверхні можуть витримувати температуру до +280 C. Пожежна безпека підтверджена сертифікатом відповідності.

Матеріал має безліч інших позитивних властивостей, якими не володіє продукція інших виробників. Це водонепроникність, морозостійкість, стійкість до хімічних впливів, антіабсорбція запахів тощо.
Чому слід віддати перевагу PLAZA STONE?

Ми пропонуємо кварцовий камінь в плитці і слябів, як самостійний облицювальний матеріал і як основу для виготовлення стільниць, робочих поверхонь, сходів, ступенів тощо. Продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості.

Інші переваги співпраці:

пропонуємо вигідні умови каменеобробним організаціям, архітекторам, формуємо дилерську мережу в регіонах;
виробництво будь-яких обсягів матеріалів здійснюється в зазначені терміни;
надаємо докладні консультації з питань вибору продукції, проводимо навчальні семінари.

Щоб стати партнером компанії і придбати кварцовий камінь від PLAZA STONE, наберіть контактний номер. Дізнавайтеся про діючі акції та новини на нашому сайті!

Похожие страницы