Плитка керамічна

30 декабря 2017

Міцність і товщина плитки варіюється в залежності від її призначення. Кахель застосовується для оформлення стін і настилания статі як в приміщенні з різними рівнем вологості і інтенсивністю використання, так і на вулиці.

Різноманітні геометричні форми і величина вироби: від правильних квадратів і прямокутників до багатогранників складних форм, від дрібної керамічної мозаїки до величезних оздоблювальних плит. Тому для створення унікального, художнього та практичного інтер'єру холу, ванної, кухонного простору, облицювання зовнішніх стін виправдано купити керамічну плитку.

Купить качественную керамическую плитку Вы можете на сайте lacreazione.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Безумовними лідерами на ринку кераміки для обробки визнані італійці. Фабрики в Італії користуються як старовинними методами і технологіями, так і новітніми розробками виробництва. Тому їх плитка завжди унікальна, самобутня, високоякісна. Не поступаються їй зразки колекцій іспанських, німецьких, російських, турецьких виробників. Китайська, польська, білоруська плитка при вельми гідну якість відрізняється помірними цінами.

Основоположний принцип виробництва - грамотний випал керамічної плитки в печі. Щоб виріб придбало необхідну міцність, довговічність, відповідало необхідним характеристикам, його необхідно витримати при високій температурі. Всі декоративні елементи - дзеркальні, металеві вставки, елементи з каменю - наносяться на заключному етапі, після випалу.

Як вибрати керамічну плитку: ціна зайвої економії

При розробці інтернет-магазину ми врахували найширший асортимент, пропонований італійськими виробниками і компаніями інших країн, і створили каталог керамічної плитки, в якому представлені найбільш популярні зразки цього оздоблювального матеріалу.

При виборі покупець багато в чому орієнтується на зовнішній вигляд виробу. Однак не можна нехтувати ще одним важливим показником - стираністю:

коефіцієнт стирання PEI 1 - купити керамічну плитку з таким показником можна тільки для оздоблення стін;

плитка з коефіцієнтом PEI 2 -рекомендована для використання в якості настінного покриття в приміщеннях з великим навантаженням (ванні кімнати і кухні);

коефіцієнт PEI 3 властивий кахлю, що застосовується в якості підлогового покриття в приміщеннях з незначність прохідністю (ванні кімнати, санвузли), ціна такої керамічної плитки помірна, термін служби при правильній експлуатації складе більше 20 років;

для приміщень з високою прохідністю призначена плитка для підлоги з коефіцієнтом PEI 4 (передпокої, кухні, громадські приміщення і ін.);

найвищим коефіцієнтом стирання - PEI 5 - володіє керамограніт, який можна укладати і в приміщеннях, і на вулиці.

Доцільно при виборі керамічної плитки оптом орієнтуватися на наведений класифікатор, адже якщо викласти плитку, скажімо, в передпокої або кухні з низьким коефіцієнтом стирання, вона дуже швидко вийде з ладу - потріскається, на поверхні з'являться подряпини, глазур зітреться.

Слід також враховувати, що плитка керамічна, ціна на яку варіюється в залежності від класності ( «економ», «преміум», «люкс»), випускається партіями. Кожна партія може відрізнятися від іншого, нехай і незначно, кольором, відтінком. Тому, щоб, наприклад, купити кахельну плитку 10х10 необхідно вибирати коробки однієї партії, номер якої зазначений у маркуванні.

Похожие страницы