Ремонт Ціна за Метр

Вартість ремонту квартири

щодо квадратний метр

 

1Індивідуальний ремонт квартири

від 2900 руб / кв.м.  

Індивідуальний ремонт квартири - це самий популярний тип ремонту.

 

Індивідуальний ремонт - це втілення в інтер'єрі квартири Ваших поглядів, цінностей і захоплень, він подарує Вам і Вашим близьким особливий комфорт і затишок. Професійне розуміння технологічних процесів і правильне використання матеріалів дозволить створити здоровий клімат і безпека у Вашій квартирі.

 

Типи робіт, які можуть виконуватися при індивідуальному ремонті, дуже різноманітні.Від укладання простий типовий плитки, до художньої мозаїки. Хтось віддає перевагу звичайну шпаклівку і забарвлення стелі, а хтось запросить на допомогу дизайнера, і той порадить багаторівневий фігурний стеля з декоративними елементами, підсвіченими певним світлом і під певним кутом.Все індивідуально і залежить від Ваших переваг і побажанні.

 

Вартість робіт, як і сам ремонт, індивідуальна.Хтось обмежується 170 тис. рублів і при цьому нерідко даний бюджет витрачається на трикімнатну квартиру, а хтось значно перевищує рубіж у 500 тис.рублів. Важливо розуміти, що в обох випадках Ви отримуєте одно висока якість робіт, відмінність у вартості криється тільки в різних трудозатратах.У ході ремонтних робіт Ви можете розраховувати на наших фахівців і, в головну чергу, на виконроба, провідного Ваш об'єкт.Він завжди готовий порадити, як і де краще заощадити і спростити процес, а де економія не доречна.Виконується укладання підлогового покриття, а так само безліч інших ремонтних робіт.Непогано Вартість квартири під ключ не менше 2900 рублів за квадратний метр.

 

Zvona по телефону: (812) 987 05 40

 

Наш оператор gotovnostyyu otvetit з lyubиe вашого voprosи.

Похожие страницы