Як правильно вибрати дохідну нерухомість в Болгарії

5 апреля 2017


Нерухомість в Болгарії може приносити дохід, більший, ніж Ваша зарплата. Але для цього потрібно правильно розставити пріоритети і думати як бізнесмен. Заздалегідь вирішите за яку суму, кому і на який термін ви збираєтеся здавати житло. Після цього вибирайте будинок або апартаменти, що відповідають Вашим вимогам.

Якщо Ви хочете заробляти на туристах (подобова оренда), у Вас має бути житло з відповідною обстановкою в курортному районі. Мінуси: нерухомість в курортних районах дорожче; у вас буде більше операційних витрат; обстановка швидше зношується. Плюс: чим популярніший курортний район, тим більше можна заробити.

Якщо Вас цікавить довгострокова оренда, то незалежно від того, де знаходиться квартира, ви будете її здавати швидше за все місцевим жителям. У порівнянні з подобової, сума оренди буде нижче, оскільки ціна встановлюється на весь термін здачі і не залежить від сезону. Зате у вас буде менше ризиків і стабільний дохід. Можна купити квартиру або будинок в будь-якому регіоні країни, де є попит на оренду житла.

Недвижимость в Болгарии купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Існує таке поняття, як гарантована оренда. Ви доручаєте керуючої компанії здавати вашу нерухомість і стежити за її збереженням. Вам же залишається тільки отримувати заздалегідь обумовлену суму в установлений термін. Якщо це буде курортне місце, Ви зможете і самі відпочивати там кілька тижнів на рік, але не в розпал сезону. Якщо при покупці квартири Вам пропонують хороші умови гарантованої оренди, потрібно фіксувати їх в договорі. Обіцянки на словах нічого не значать.

Поєднати подобову та довгострокову оренду практично неможливо, тому що довгострокова оренда передбачає укладення договору на рік і фіксовану щомісячну ціну.

Чи легко здати в довгострокову оренду нерухомість на курорті? У великих містах, як Варна і Бургас, це можливо, але залежить від додаткових умов. Постійному жителю важливіше, щоб житло перебувало ближче до школи, поліклініці і банку, ніж до пляжу. І наявність басейну в комплексі менш значуще, ніж зручна обстановка та електротовари в апартаментах. У маленьких приморських містечках і селищах населення менше і навряд чи знайдеться претендент орендувати квартиру круглий рік.

І останній важливий фактор. Не забувайте, що крім доходів, Вас чекають і витрати: податки, ремонти. Ще й простої без орендаря. Якщо податки і планові ремонти передбачити легко, то простої і форс-мажорні ремонти можуть стати для Вас неприємним сюрпризом. Але ми ж домовилися, що купуючи дохідну нерухомість, потрібно думати як бізнесмен, а значить бути готовими до подібних обставин.

Купити житло з метою заробітку - завдання серйозне і важке. Можна самим спробувати розібратися з усіма питаннями, але правильніше і простіше попросити поради у фахівця. Особливо, коли консультація безкоштовна. Звертайтеся - допоможемо.

Похожие страницы