Як придбати ​пінопласт

25 декабря 2017

Пінопласт - матеріал, що представляє собою спінені газом пластичні маси. Чимось нагадує застиглу піну. Як ми знаємо, якісне утеплення стін будинку сприяє зниженню витрат на опалення. Звичайно, хотілося б знайти ефективний матеріал для утеплення при доступній ціні. Вирішити це питання можна за допомогою пінопласту. Утеплення пінопластом підійде для зовнішніх і внутрішніх стін без навантаження, як в заміських будинках, так і в багатоповерхових квартирах.

Вы можете купить пенопласт в Днепропетровске по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перш ніж купити пінопласт, потрібно визначитися з його вибором. По-перше, пінопласт повинен містити антипірени (компонент в матеріалі, що забезпечує вогнезахист). По-друге, товщина пінопласту. Наприклад, для зовнішнього утеплення стін у житлових будинках підійде пінопласт з товщиною до 5 см. Також важливу роль відіграє щільність пінопласту. Для утеплення фасаду будівлі щільність пінопласту повинна бути невеликою.

Як і у будь-якого матеріалу, у пінопласту є свої плюси і мінуси. Плюси: має малу вагу, не вбирає вологу, не деформується з часом, довговічний, має хороші показники теплопровідності. Основний мінус пінопласту - горючість з виділенням токсичного диму при горінні.

Похожие страницы