​Дизайн інтерєру будинку або квартири: професійно і доступно

27 августа 2017

У кожної людини повинен бути свій куточок - красивий, затишний, в якому він буде відчувати себе легко і вільно, де є простір для дітей з їх гучними іграми, місце для сімейних вечерь, посиденьок з друзями, душевних вечорів з другою половинкою і робочий кабінет, щоб усамітнитися від домочадців. Скільки людей, стільки і потреб. Наша компанія добре це розуміє і готова створити дизайн інтер'єру, який ви заслуговуєте.

Ми допоможемо втілити в реальність всі ваші мрії: розробимо авторський дизайн-проект, виконаємо якісний ремонт, узгодимо з вами навіть дрібні деталі і відзвітуємо за кожен витрачений рубль.

Наша філософія

 • Дизайн інтер'єрів не терпить суєти. Не буває універсальних рішень, як не буває двох однакових клієнтів. Сповідуючи індивідуальний підхід, фахівці нашої компанії знаходять оптимальне рішення, яке дозволяє реалізувати задумане в рамках бюджету замовника.
 • Створюючи органічний дизайн інтер'єру квартир на основі актуальних трендів, палітри кольорів і відтінків, ми усвідомлюємо, що хтось вважає за краще нестаріючу класику, яку можна передати у спадок, а іншому подобається стиль рококо епохи французьких королів, а є і шанувальники модерну, що пред'являють основні вимоги до ергономіки простору. Наші фахівці беруть до уваги смаки і характер клієнта, щоб створити унікальне приміщення.
 • Ми переконані, що чути і слухати - різні речі. Від останнього залежить успіх, тому ми раді створити унікальне творіння, спираючись на бажання і ідеї господаря квартири або будинку, даючи йому можливість відчути себе співавтором дизайну.
 • Вы можете приобрести кондиционер для квартиры по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
 • Дизайн інтер'єру будинку вимагає знань і навичок в галузі архітектури, будівництва, внутрішнього планування. В нашій команді працюють тільки професіонали зі спеціальною освітою, а не аматори, які приїхали на сезонну підробіток з країн ближнього зарубіжжя. Саме тому наша організація здатна реалізувати серйозні проекти.
 • Чому обирають нашу компанію?
 • Великий накопичений досвід, безцінні знання, застосування сучасних технологій і обладнання є 100% гарантією високої якості наданих нами послуг.
 • Робимо повну розробку дизайну інтер'єру зі зрозумілою візуалізацією. Максимально дохідливо доносимо думки. Приймаємо замовника в співавтори.
 • Ми розвінчали міф про те, що послуги дизайну інтер'єру доступні тільки заможним людям. Ми беремо адекватні гроші за свою роботу, не нав'язуємо інтер'єрні рішення поза вашого бюджету. Проводимо безкоштовні консультації до укладення договору, щоб ви зрозуміли, у що ви будете вкладати свої кошти, і яку суму витратите.
 • Надаємо дизайн квартири або дизайн будинку під ключ. Використовуємо тільки якісні і довговічні матеріали. Здійснюємо тотальний контроль від ескізу до останньої ввинченной дверної ручки.
 • Чи вміємо працювати з документацією: погоджуємо перепланування, робимо проекти електропостачання, всіх інженерних систем (кондиціонування, опалення, водопостачання, вентиляція, каналізація). Беремо на себе відвідування відповідних інстанцій.
 • Проявляємо креативний підхід, вміємо нестандартно мислити.
 • Залишаємося завжди на зв'язку. Чи готові відповісти на всі ваші запитання, навіть після завершення проекту.
 • Оперативно, в призначений час приїдемо до вас на зустріч, включаючи вихідні дні, щоб обговорити всі виниклі питання.
 • Дизайн інтер'єрів - це одночасно і професія, і мистецтво, яке спирається на норми будівництва, проектування, ергономічності, враховує бажання, можливості і характер клієнта. Дотримання всіх цих принципів дозволяє нам створити справжній шедевр, повний затишку і гармонії. Ми робимо свою роботу добре, щоб ви рекомендували нас своїм друзям і колегам.

  Залишилися питання? Хочете замовити дизайн інтер'єру будинку або квартири? Телефонуйте або пишіть, і наш фахівець відповість на всі ваші запитання, уточнить деталі і прийме заявку.

  Похожие страницы