Опалення будинку з використанням циркуляційних насосів.

15 марта 2017


Більш сучасна система опалення із застосуванням одного або декількох циркуляційних насосів сама по собі дуже універсальна, її можна змонтувати практично на будь-якій дачі. При її роботі гарантовано рівномірний розподіл тепла по всіх приміщеннях. До системи опалення можна підключити накопичувальний бойлер певного обсягу для приготування гарячої води.

Примусовий розлив можна технічно виконати як у вигляді стояків (вертикальних труб по кутах), так і у вигляді розподільних шаф, від яких труби усередині підлоги і по стінах йдуть до котла і до радіаторів опалення. Як правило, такі труби не металеві, а пластикові, виконані з різних матеріалів - поліпропілену, металопластика, зшитого поліетилену та ін.

Качественная печать бренд волл по самой выгодной стоимости насегодняшний день.


Загальний недолік таких систем опалення один - всі вони вимагають застосування циркуляційного насоса (або насосів), який «ганяє» теплоносій по системі опалення. Тобто наявність електрики для роботи даної системи опалення - обов'язково. В якості теплоносія застосовується спеціальна рідина, яка не замерзає при негативних температурах

Похожие страницы