​Переваги використання гіпсової штукатурки

21 января 2019

В даний час основний матеріал для внутрішньої обробки приміщення - це гіпсова штукатурка. Чому будівельники віддають їй перевагу?

Простота обробки лицьового шару, гіпс дуже пластичний матеріал, поверхня з гіпсовий штукатурки можна загладжувати багаторазово, доводячи поверхню до глянцю. І в кінцевому підсумку можна отримати поверхню, придатну навіть під забарвлення. Штукатурки для машинного нанесення на основі гіпсу мають більший час «життя» розчину в порівнянні із сумішами для ручного нанесення. Це дозволяє довше обробляти лицьовий шар, доводячи його до ідеальної гладкості! Останнім часом все більше Замовників використовують машинну технологію по нанесенню штукатурки з використання гіпсових штукатурок, оскільки вона має ряд переваг.

Вы можете купить gmail по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Гіпсова штукатурка після висихання мають білий природний колір, тому під час фінішної обробки стін можна застосовувати світлі шпалери без додаткового шпаклювання.

Поверхня після висихання легко піддається штробленню, прорізи під штробу можна зробити пилкою для пінобетону без особливих зусиль і без використання перфоратора або спеціального штроборізи.

Можна наносити на всі види підстав: цегла, бетон, пінобетон, цементно-піщані штукатурки, цементні і пазогребневі блоки.

Витрата в 1,5 рази менше традиційної цементної штукатурки

Штукатурки на гіпсовій основі можна застосовувати як для машинної штукатурки, так і для ручного способу.

Гіпсова штукатурка - це екологічно чистий матеріал, який не має в своєму складі шкідливих речовин для людини.

Технічні характеристики гіпсової штукатурки

Мінімальна товщина шару 5 мм, максимальна за один намет 50 мм. Якщо необхідно нанести штукатурний шар більше 50 мм, намет роблять двічі з повним висиханням першого шару.

Витрата суміші при шарі 10 мм - 10 кг / м2

Час висихання приблизно 7 днів (залежить від товщини штукатурного шару і вологості приміщення)

Не рекомендується використовувати штукатурні суміші на гіпсовій основі для сирих приміщень і приміщень з підвищеною вологістю, таких як підвали, басейни, сауни.

Важливо: на офіційному сайті компанії «Кнауф» в описі гіпсової штукатурної суміші «Ротбанд» зазначено, що її можна застосовувати в приміщеннях з нормальною вологістю, а так само в кухнях і ванних кімнатах.

Асортимент гіпсових штукатурних сумішей

В даний час існують велика кількість компаній, які виробляють гіпсові штукатурки: «Кнауф», «Ветоніт», «Бауміт», «Основа», «Волма», «старателі». На сьогоднішній день найпоширеніші гіпсові штукатурні суміші для машинного нанесення - це «Кнауф МП-75», «Основа ГІПСВЕЛЛ Т-26» і «Волма Шар МН».

Завдяки спеціальним полімерним добавкам гіпсові штукатурки набувають ряд технічних властивостей, які дозволяють швидко і якісно проводити ремонтні роботи.

Гіпс став дуже популярним матеріалом для будівельних робіт. Так само на основі гіпсу виробляють гіпсові стяжки і шпаклівки.

Похожие страницы