​Переваги механізованої шпаклівки стель

17 января 2019

Шпаклівка стелі - це дуже складна справа, яка під силу тільки досвідченому майстрові. Основна проблема в тому, що при роботі дуже втомлюються руки і постійно затікає шия. Але і не тільки в цьому. Шпаклівка стін порівняно простіше і її зі змінним успіхом може виконати навіть початківець. А для стелі потрібно призвичаїтися, щоб розчин не падав на підлогу, та й вирівнювати нанесену суміш не так просто, особливо якщо потрібно зашпаклювати стеля зі значними дефектами. Не варто також забувати, що готова суміш постійно підсихає, а недосвідчена людина не може швидко нанести її на поверхню. Тим більше у випадках, коли на стелі змонтований гіпсокартон і доводиться працювати з його стиками і швами. Загалом, шпаклівка стелі вимагає певних навичок і доброї практики.

Якщо ви все-таки вирішите зробити цю роботу самостійно, гарненько потренуйтеся на стінах. Але якщо ви не плануєте займатися шпаклюванням постійно, то чи не краще довірити цю роботу дослідної бригаді, яка виконає всі дуже швидко, та ще й механізованим способом?

Наша компанія пропонує послуги по шпаклівці стелі, стін і укосів за допомогою найсучаснішого обладнання.

Вы можете купить комплект солнечных батарей для дома по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Насправді, в застосуванні техніки є величезні плюси в порівнянні з шпаклюванням «по-старому».

Механізована шпаклівка стелі гіпсовими сумішами за кордоном вже давно зарекомендувала себе з позитивного боку, і розважливі європейці активно застосовують цей метод. Він дозволяє домогтися відмінної якості робіт, значно заощадити матеріали і скоротити терміни будівництва або ремонту. Більш того, для проведення штукатурних робіт механізованим методом не потрібно наймати велику бригаду, оскільки всі процеси виконуватиме шпаклювальна станція. Цей пристрій призначений для приготування і подальшого нанесення робочого розчину на поверхню під тиском.

Таким чином, шпаклівка стелі перетворюється в необтяжливий процес, і за короткий часовий проміжок ви отримуєте ідеально гладку й рівну поверхню, готову до чистової обробки.

При механізованої шпаклівки використовуються суміші, що відрізняються гарною міцністю і зчепленням, що володіють певною в'язкістю і збільшеним часом схоплювання.

Для бетонного стелі найкраще використовувати гіпсову суміш, а для приміщень з підвищеною вологістю - цементну. В результаті ви отримуєте довговічне і міцну основу, на якому згодом не утворюються тріщини.

Переваги механізованої шпаклівки:

- відмінна якість готової поверхні;

- не вимагає багато робочої сили;

- екологічність, адже все суміші виробляються з натуральної сировини;

- нанесення під тиском дозволяє досягти високої адгезії;

- економічність: механізована шпаклівка коштує дешевше ручної;

- висока продуктивність: робота проводиться в 2-3 рази швидше;

- знижується теплопровідність стін і стель;

- в зв'язку з пористою структурою гіпсу, стіни «дихають».

Якщо підвести підсумок, то механізована шпаклівка стель і стін - це сучасний спосіб оздоблювальних робіт, який відрізняється високою якістю, економічністю і ефективністю. Особливо зручний машинний спосіб у випадках, коли потрібно зашпаклювати великі площі.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, зверніться до нас і висококласні фахівці дадуть вам детальну консультацію по обробці приміщень.

Похожие страницы