Москітні сітки купити та москітні сітки ціна

17 ноября 2018

Для захисту приміщення від комах можна використовувати безліч різних засобів: стрічки-липучки, аерозолі та фумігатори. А можна просто не допустити проникнення комах в будинок за допомогою москітної сітки.

Якщо від пилу, мух і комарів Ви хочете захистити вхідні двері, тобто відмінні варіанти розсувних москітних сіток. Сітки москітні можна встановити незалежно від вікна або двері - досить просто знати розміри отвору.
Компанія «Е.П.Л.» займається продажем москітних сіток наступних видів:

розсувні сітки москітні;
ролетні москітні сітки;
розсувні ролетні москітні сітки Bettio великих розмірів без порога.

Розсувні або ролетні москітні сітки купити ідеально підходять для дверних прорізів. Вони легко відкриваються і закриваються одним рухом.
Москітні сітки віконні


Розсувні ролетні москітні сітки Еffe - це інноваційний підхід до захисту дверей від проникнення комах. Вони здатні приймати будь-яку форму, а в закритому вигляді абсолютно непомітні завдяки відсутності поріжка.

Ролетні москітні сітки ціна легко згортаються над вікном за допомогою пружинного механізму. Таку москітну сітку можна встановити не тільки зовні, але і усередині віконного отвору. У складеному вигляді вона не піддається забрудненню, тому її не потрібно знімати після закінчення сезону, а досить просто згорнути.

Вы можете заказать деревянную мебель в Черкассах по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. Именно при помощи деревянной мебели Вы можете создать в своем доме неповторимый уют.

Матеріали і комплектуючі. Матеріалом для виготовлення москітних сіток є спеціальний змішаний склопластик (або скловолокно). Комплектуючі для москітних сіток виготовляють з міцних матеріалів - алюмінію і пластика. Алюмінієві деталі покриваються корозійностійкої порошковою фарбою.

Антимоскітні сітки виробляються з високотехнологічних матеріалів на новітньому обладнанні. Ціна москітних сіток визначається їх різновидом і конфігурацією.

Москітні сітки від компанії «Е.П.Л.» вже захищають вікна і двері в найбільших містах України, таких як Київ, Харків, Донецьк і Дніпропетровськ. Щоб дізнатися детальніше про види москітних сіток і їх експлуатації, зв'яжіться з нашими консультантами.

Виклик замірника. Якщо Ви хочете купити москітну сітку для пластикових вікон або для дверей, то викликайте заміряють за допомогою спеціальної форми. Установка москітної сітки проводиться в найкоротші терміни після проведення замірів. Виїзд заміряють по Харкову - безкоштовний. Виїзд на заміри москітних сіток в Київ, Донецьк, Дніпропетровськ та інші регіони України, обмовляється окремо.

Залишилися питання? Фахівці компанії «ЕПЛ» нададуть вам професійну допомогу у виборі москітних сіток. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зв'яжіться з нашими менеджерами по тел. (057) 733-38-78 або заповніть спеціальну форму.

Похожие страницы