Обробка стін на кухні

15 сентября 2017

Питання обробка стін на кухні стоїть перед багатьма, а особливо перед тими, хто хоче зробити ремонт своїми руками. Особливості стіну в кухні в тому, що різні фактори будуть впливати не тільки на стіни, але і на підлогу і стелю. А це бризки жиру, кіптява, різні температури, перепади температур, можливо і таке. З огляду на ці фактори, слід ставитися серйозно до матеріалів, тому що вони повинні бути не тільки естетичними, але досить практичними.

Основними вимогами до матеріалу обробки стін кухні є: простота в догляді, гігієнічність і стійкість.

Під простотою мається на увазі здатності добре очищати різні забруднення, які можуть потрапити на стіну. Гігієнічність має на увазі під собою екологічно чисті матеріали або хоча б ті, які не завдають шкоди організму людини.

Вы можете купить спортивный костюм большого размера по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Стійкість говорить про те, що матеріал стійкий до вологості високих температур втрати випаровуванням і іншим тим факторам, які можуть порушити цілісність матеріалів.

Добре використовувати на кухні плитку, можна ще й фарбу, а й також можна декоративну штукатурку, стінові панелі, вагонку або камінь - всі ці матеріали добре буде виглядати на кухні. Вони мають високу практичність і функціональність.

Які можуть бути і можливі варіанти обробки стін

Перший варіант - це шпалери, напевно найпопулярніший спосіб обробки стін на кухні. Шпалери мають кілька видів, вони відрізняються стійкістю. Розглянемо кожен вид максимально докладно.

Паперові шпалери це не для кухні. Вони аж ніяк не стійкі, непрактичні, вони не миються, тому не забудьте відразу.

Вінілові шпалери напевно найкращий варіант, тому що вони оброблені спеціальною речовиною, яка здатна захистити їх від забруднень таких як: жир, волога, пил, бруд. Догляд за ними це нескладно, досить їх трохи протерти вологою ганчіркою і все.

Тканинні шпалери особливо, які під фарбування це досить хороший варіант для кухні вони легко миються добре. При попаданні будь-якої вологості не набухають, а освіжити їх можна лише поки ще раз фарбою.

Склошпалери, напевно, самий-самий кращий варіант для кухні, тому що не вода непроникні, досить міцні і їх перефарбовувати можна кілька разів, а ще вони не горять.

Похожие страницы