​Плівка поліетиленова теплична теплична

4 декабря 2022

Звичайна поліетиленова плівка для теплиць

Часто використовувана плівка, яка має вигляд полотна або рукава. Плівка у вигляді рукава має меншу ширину, часто ламається в складках, тому її потрібно заклеювати спеціальною стрічкою, що знижує надійність і термін служби.

Зазвичай теплична плівка на метраж має товщину від 0,1 до 0,15 мм. Є й щільніші, але для використання в теплицях це несуттєво. Переваги: приваблива ціна і доступність у всіх спеціалізованих магазинах.

Мінус - крайня крихкість через швидке розкладання під впливом ультрафіолету, спеки, вітру, екстремальних температур. Незалежно від товщини така плівка приходить в непридатність протягом одного сезону.

Армована плівка для теплиць

Це практично така сама поліетиленова плівка, але з каркасно-комірчастою структурою. При цьому товщина і матеріал, з якого виготовлений каркас і комірки, різняться. У такій плівці основне навантаження підтримує каркас, який або з поліетилену, або з поліпропілену.

Крім того, спосіб обробки - скручування, розтягування, застосування низького тиску - залежить від виробника. Така чарункова структура робить армовану плівку більш стійкою до зовнішніх впливів за умови правильного використання та якісного виробництва, а також подовжує термін використання до трьох сезонів.

ПВХ плівка для теплиць

Основна відмінність від поліетилену в тому, що вона значно товща і міцніша (хоча пропускає до 90% сонячного світла і до 80% ультрафіолетових променів).

ПВХ повільніше пропускає тепло, за акуратного використання і хороших погодних умов може прослужити до 5-6 років. Недоліки: висока ціна і низька морозостійкість (до -15°С).

Похожие страницы