Тютюн для самокруток

15 октября 2017

Саме поняття «самокрутка» з'явилося ще в XVII столітті, коли в Іспанію стали завозити перші партії тютюну. Цілісний тютюновий лист використовувався для скручування сигар, а ось відходи іспанська біднота стала використовувати для самокруток. Подрібнений тютюновий лист загортали в тонкий папір і курили відмінні сорти тютюну практично безкоштовно.

Качественный табак сигаретный купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Самокрутки і в більш пізні часи були доступним куривом, а особливо активно їх використовували в тяжкі часи воїн і революцій, коли припинялося виробництво тютюнової продукції. Особливий пік популярності самокруток був досягнутий за часів Першої та Другої Світових воїн, а після Великої Вітчизняної війни в Росії самокрутки стали робити з місцевого тютюну «махорки». Куріння «махорки» було вимушеним заходом для курців, у яких в післявоєнні роки не було можливості дістати імпортний тютюн традиційних сортів.

В цей же час російські курці винайшли пристосування, що нагадує курильну трубку, яку народ прозвав «козячої ніжкою». Оскільки махорка мала невисоку якість, то козяча ніжка служила своєрідним фільтром, що затримує продукти згоряння.

Новий бум самокрутки пережили в 60-і роки минулого століття, як атрибут бунтарського духу «Хіппі», які заперечували всі традиційні способи куріння.

В даний час куріння самокруток ніяк не пов'язане з економічними проблемами або політичними і громадськими поглядами. Самокрутку сьогодні курять любителі гарного тютюну, а сам процес ручного приготування сигарет приносить особливе задоволення. Тютюн для самокруток відрізняється більш дрібним помелом і невисокою вологістю. Як тютюну для самокрутки можна використовувати і люльковий тютюн, якщо заздалегідь його просушити і подрібнити.

Похожие страницы