Цукорниця та молочник

7 августа 2018

Молочник - посуд, що використовується не тільки для подачі молока: її застосовують також для його кип'ятіння, нагріву і тривалого зберігання. Зазвичай це досить місткий посудину з зручними ручкою і носиком, які спрощують експлуатацію. Аналогічні по конструкції вироби, але з меншою місткістю, зазвичай застосовуються з вершками. Їх назва сливочники. Нерідко разом з посудиною йде і кришка, яка дозволяє герметично закрити його. Молочники і сливочники роблять з кераміки, фарфору і металу. Ці пристосування традиційно використовуються під час чаювання, будучи, в тому числі, і важливою частиною чайних і / або кавових сервізів.

Де використовуються?

Оригінальний за формою або ж класичний молочний глечик - молочник - досить затребуваний прилад, що доповнює чайні та кавові сервізи. Застосовують дану посуд, перш за все, для красивої подачі і тривалого зберігання молока, а також для його підігріву і / або кип'ятіння. Так, припустимо, молочники металеві легко справляються з усіма цими функціями одночасно. Є ж і більш спеціалізовані аналоги, призначені виключно для сервірування.

Вы можете купить сахарницу и молочник по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Додатково подібний посудину використовують з вершками (сливочник), подачі соусів. Крім того, при необхідності молочник легко замінить і простий глечик на кухні.

З чого роблять?

Матеріалів виготовлення такого посуду предостатньо. При виборі варто орієнтуватися на цілі. Так, купити молочник для кип'ятіння молока краще металевий - зі спеціально підготовленим до нагрівання і високих температур днищем. Ідеальним варіантом для сервірування стануть моделі з порцеляни або кераміки. Як правило, фарфоровий молочник ще й максимально практичний, а не просто красивий. Він довше зберігає тепло, абсолютно не впливаючи на смакові якості і запах молока. У більшості випадків і керамічні молочники відрізняються такими ж властивостями.

Форми і конструкція

Дана кухонна приналежність - це судина, що вміщає близько 600 мл молода або більше. З одного боку зверху є носик, а з іншого боку, ближче до основи - зручна ручка. Якщо потрібна модель для зберігання корисного напою, то варто придивитися до виробів, які відразу ж укомплектовані герметичною кришкою.

Фарбування дисків порошковою фарбою - це найбільш надійний і недорогий спосіб відновити зовнішній вигляд диска, надати йому зовнішній вигляд і властивості нового. До того ж, вибір нестандартних кольорів при фарбуванні дисків допоможе перетворити зовнішній вигляд Вашого автомобіля.

Цукорниця - це посуд, яка призначена для зберігання і подачі цукру або цукрового піску. Традиційне виріб являє собою ємність чашеобразной форми, комплектуючі кришкою. Практично корисним доповненням багатьох сучасних моделей виступає дозатор, який дозволяє легко додавати цукор, що не розсипаючи його. Основними матеріалами виготовлення є фарфор, скло або метал. Поряд з класичною посудом, цукорницею або ж її повноцінним замінником на столі можуть бути звичайні млини, спеціальні дозатори для замінників цукру, інші кухонне приладдя.

Сфера використання

Відповідно до традицій сервірування столу знайти підходящу по дизайну і формам цукорницю, купити її варто кожній родині. Вона незамінна при цукровому столі або чаюванні. Як правило, для домашнього використання вибираються чашоподібні цукорниці. Кераміка або фарфор - це оптимальний матеріал їх виготовлення. В обов'язковому порядку такий посуд повинна комплектуватися кришкою, яка щільно закриває ємність і не дає цукру вбирати пил і вологу. Тоді в ній можна не тільки подавати, а й зберігати його.

У закладах громадського харчування - їдалень і кафе активно використовуються моделі з дозаторами зі скла. А ось в дорогих ресторанах, як правило, застосовуються аналогічні домашньої посуді вироби високої якості. Виконані вони, як правило, з порцеляни або металу.

Вибираємо відповідну модель

Перш ніж купити цукорницю в інтернет-магазині, зверніть увагу на наступні важливі аспекти такого посуду:

практичність. Використовувати такий виріб ви будете часто - швидше за все кожен день. Отже, воно повинно бути зручним і простим в експлуатації. Ергономічна форма і / або наявність ручок спростить експлуатацію;

матеріал виготовлення - не менш важливий момент при виборі. Сьогодні популярні моделі з порцеляни, кераміки, скла і металу. Всі вони безпечні, зручні, практичні;

зовнішня привабливість і сполучуваність з іншими кухонним приладдям, в тому числі молочником, чайником, чашками і т.д.

Вам потрібна доступна модель з дозатором або висококласна порцеляновий цукорниця? Купити її ви можете навіть, не виходячи з дому в Olive House! Великий асортимент виробів на будь-який смак і гаманець, вигідні ціни, зручна доставка - все це допоможе підібрати і придбати відмінну цукорницю в інтернет-магазині в Воронежі, Москві, Саратові та будь-якому іншому місті нашої країни.

Похожие страницы