​Як правильно замовляти дизайн-проекти інтерєрів

2 декабря 2017

Як правильно замовляти дизайн проект? Для підготовки до замовлення, потрібно визначитися з орієнтовними бюджетом на реалізацію проекту, продумати стиль і напрямок дизайну, в чому вам можуть допомогти численні сайти і журнали, скласти приблизний технічне завдання, що відбиває основні побажання і вимоги до майбутнього дизайн- проекту. На завершальній стадії підготовчого етапу у вашій голові повинна скластися приблизна картина того, яким ви бачите ваш інтер'єр, а також за допомогою яких конструктивних і планувальних рішень ви припускаєте втілювати його в життя. Тепер саме час відправлятися на пошуки підходящої студії дизайну. Можна звернутися до приватного дизайнеру, але слід враховувати ризик такого співробітництва. Де можна знайти «свого» дизайнера?

Рекомендації знайомих, сусідів, друзів. Можна поцікавитися у тих, хто в недавньому минулому займався ремонтом квартири або будинку і замовляв дизайн-проект, наскільки їх влаштував результат і якість виконаної роботи. Для того щоб упевнитися особисто у відгуках, можна навіть напроситися в гості і самостійно оцінити стан ремонту. У будь-якому випадку вам або порекомендують висококласного фахівця, або застережуть від помилок.

Быстрая и качественная уборка офиса по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пошуки в інтернеті. У наше століття інформація має властивість дуже швидко поширюватися і бути досить доступною, тому вивчивши багато сайтів і форумів вам, швидше за все, вдасться знайти хорошого фахівця. Також увагу варто звертати на наявність власного сайту та його оформлення, так як дозволити собі це можуть тільки солідні компанії, однак такий критерій не завжди є достовірним показником надійності виконавця.

Яким би чином ви не знайшли свого виконавця для розробки і реалізації дизайн-проекту, обов'язково попросіть у нього портфоліо з готовими роботами. Це дасть вам чітке уявлення про те, в якому напрямку працює дизайнер, і наскільки вас влаштовує його стиль і якість проектів. Солідні виконавці завжди пропонують укладення договору на надання послуг, що для замовника є додатковою гарантією. Якщо дизайнерська студія або приватний дизайнер не бажають підписувати з вами ніяких документів, то вас, як клієнта, це повинно насторожити. Крім того з дизайнером у замовника повинно бути повне взаєморозуміння, тільки так можна домогтися позитивного результату співпраці.

Похожие страницы