Маленька гламурна чорно-біла спальня

21 сентября 2017

Це відмінна приклад того, як використовувати кольору, щоб зробити вашу спальню візуально більше. Чорні та білі кольори створюють нашарування і глибину.

Використовуйте різні відтінки одного і того ж кольору, створюючи візуальну узгодженість і тим самим розширюючи простір

Використовуйте різні відтінки одного і того ж кольору, щоб створити візуальну узгодженість, що робить простір відчувати відкритим.

Переконайтеся, що кольори поєднуються один з одним. При використанні різних відтінків одного і того ж кольору для стін, килима і меблів, ви, як правило, створюєте відчуття єдності всюди. Почуття візуальної узгодженості робить простір в невеликій кімнаті більш відкритим.

Взрослые фото на сайте vdojkah.info в свободном доступе.

3. Використовуйте смуги, щоб подовжити простір.

Смуги на стінах можуть різко змінити форму кімнати. В основному вузькі вертикальні смуги в м'яких або пастельних тонах роблять низька стеля набагато вище, ніж насправді. Ви можете використовувати шпалери або зробити смуги фарбою самостійно. Якщо ви хочете візуально подовжити вашу спальню, то використовуйте горизонтальні смуги на стінах.

Використовуйте великі сірі горизонтальні смуги, вони візуально подовжать стіни

Використовуйте великі сірі горизонтальні смуги візуально подовжити стіни.

Це гарна ідея, щоб змусити спальню виглядати більше. Головне, ви повинні думати про вашій кімнаті, як про величезній картині, де кожна лінія повинна бути в злагоді з усім іншим. Якщо у вас є горизонтальні лінії всюди, а потім раптом вертикальну ділянку, кинутий в середині, то він перерве ідилію і зробить кімнату менше. Таким чином, ви можете використовувати або горизонтальні, або вертикальні смуги, але не використовувати обидва варіанти одночасно. Як і в цьому прикладі, спальні явно не вистачало індивідуальності до перетворення, і дивіться, як вона могла б змінитися за допомогою фарби та кількох елементів інтер'єру, надали їй характер. Простота горизонтальних смуг стінах допомогли об'єднати всі сегменти кімнати в єдине ціле, тим самим створивши ефект розширення простору.

Чорно-білі вертикальні смуги зробити низька стеля набагато вище

Чорно-білі вертикальні смуги зробити низька стеля Здається набагато вище.

Це відомий факт, що низька стеля робить кімнату менше. Якщо ваша спальня з низькою стелею, ви можете змінити це за допомогою чорно-білих вертикальних смуг на стіні. У спальні на фото тут на самому дуже низька стеля, але завдяки стіні, прикрашеної чорними і білими вертикальними смугами, він виглядає набагато вище і кімната стала просторіше, ніж раніше.

Малі Спальня з Робін Яйце блакитний горизонтальної Beadboard.

Стіни в світло зелених тонах морської хвилі або світло-сірих створюють відчуття збільшення простору і додає однаковості в зовнішній вигляд кімнати. Це прекрасний мінімалістичний спосіб прикрасити вашу маленьку спальню, не стикаючись з ризиком захарастила її речами. Використання монохроматичних кольорів при фарбуванні дає ілюзію плавності і простору.

Прямі лінії на стінах, фіранках і узголів'я збільшили цю маленьку сіру спальню

Смужки на стіни, штору і узголів'я роблять цю маленька сіра спальню виглядати більше.

У спальні, зображеної тут, поєднання смугастих стін, декоративних панелей і елегантних бежево-білих штор дозволило пройти довгий шлях створення великої спальні з маленькою.

Горизонтальні лінії візуально розширять невелику вузьку кімнату. Вертикальні смуги зроблять низька стеля вище, горизонтальні смуги будуть візуально розширювати невелику вузьку кімнату. Вертикальні смуги зроблять низька стеля більш високим.

Горизонтальні смуги візуально розширити невелику вузьку кімнату. Вертикальні смуги зроблять низька стеля здаватиметься вище.

Горизонтальні смуги візуально розширять вузьку спальню, в той час як вертикальні смужки створюють видимість більш високої стелі. Як видно в прикладі, наведеному тут, кімната стала виглядати набагато просторішою, відкритої і великий тільки за допомогою смужок на стінах. Вибір білого кольору для простирадлом додатково посилює ефект розширення простору і створює одноманітність інтер'єру.

Візерунок Шеврон і ялинка

DIY Ялинки Chevron Wall.

Змістити акцент з браку простору в маленькій спальні можна експериментуючи з настінним декором. Шеврон є зигзаг з гострими точками на кожному кінці. Цей принт схожий на постійне повторення літери «V». Візерунок шеврон - це творча ідея прикраси і вона може дати ефект збільшення простору в вашу кімнату. Спальня виглядає досить обмежено до перетворення, але після невеликої зміни у фарбуванні стін, в кімнаті з'явився свій характер і особливість і тепер що нестача простору не кидається в очі.

4.Сфокусіруйте увагу на верх.

Темна стеля створює відчуття глибини і додає структуру в кімнату. Це новий спосіб обдурити око і змуси

Похожие страницы