Популярні види оздоблювальних матеріалів для стін

9 апреля 2018

В даний час матеріалів, що застосовуються для обробки стін, існує величезна кількість.

Найпопулярнішим матеріалом є шпалери, які можуть бути на паперовій основі, вінілової або флізеліновій. Також виробники спеціалізуються на виготовленні текстильних і рідких шпалер, фотошпалер, стеклообоев, джутових, кварцових, пробкових шпалер і лінкрусту.

Вы можете купить армейский сухпайок по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Декоративна і венеціанська штукатурки дозволяють приховати нерівності стін і вигідно розставити світлові акценти в приміщенні. До складу штукатурки входять різні наповнювачі, завдяки яким під час нанесення вона може набувати практично будь-яку текстуру.

Натуральний камінь - один з найдорожчих оздоблювальних матеріалів (орієнтовно 2000 рублів за 1м2), проте тривалість його експлуатації безмежна. Крім того, ви можете бути повністю впевненими в тому, що каменів подібної фактури і кольору не буде ні в кого з ваших родичів і знайомих, оскільки в природі не існує однакових кам'яних примірників.

Фарбування стін - поширений вид обробки, особливо в нежитлових приміщеннях. Важлива перевага - легкість нанесення і можливість перефарбовувати стіни необмежену кількість разів. Однак є істотний недолік - поверхню стін повинна бути ідеально рівною, інакше всі переходи будуть видні для оточуючих, а фарба ляже плямами.

Похожие страницы