Рекламне Агентство

23 января 2017

Завдяки комплексному підходу в роботі і справжнього професіоналізму наших фахівців ми займаємо гідне місце в рейтингу надійності та креативності. Ми здатні розробити найефектніші і ефективні варіанти рекламної кампанії в рамках запланованого бюджету з урахуванням всіх потреб і побажань замовника. Наявність власної друкарні і широкої бази промоушен-персоналу - це те, чим не можуть похвалитися багато рекламних агентства.

Нам відомо як привернути інтерес до вашої компанії, оскільки ми володіємо найбільш результативними методами реклами і PR.

Заказать оригинальную рекламу Вы можете на сайте: http://www.push-k.com.ua, цены на услуги Вас приятно удивят.


Мета роботи компанії  полягає в тому, щоб зробити ваш бізнес ще більш успішним і вивести вашу компанію в число лідерів у відповідному сегменті ринку. Ми пропонуємо наступні види послуг:

розробка, виробництво і установка об'єктів зовнішньої реклами - вивісок, світлових коробів, інформаційних стендів і т.д .;
виготовлення та друк візиток листівок, буклетів та іншої поліграфічної продукції;
розміщення вашої реклами в друкованих та електронних засобах масової інформації;
проектування дизайну приміщень (клубів, виставок, магазинів та ін.);
послуги з фото- і відеозйомок;
виготовлення фасадних і офісних табличок;
виробництво різноманітної штемпельної продукції (екслібриси печатки та штампи).


Штат досвідчених і висококваліфікованих співробітників, які чудово обізнані про всі сучасні тенденції рекламного ринку.
Оперативність виготовлення рекламної продукції. Сила реклами полягає в її актуальності, тому приймаючи замовлення, ми прагнемо забезпечити його виконання в найстисліші терміни.
Індивідуальна робота з кожним замовником. Співробітники агентства візьмуть до уваги всі ваші побажання і переваги.
Прагнення використовувати в своїх роботах нові нестандартні методи реклами, покликані виділити ваш бренд серед інших і підвищити ефективність нашої діяльності.
Конкурентні ціни на московському ринку рекламних послуг. Завдяки гнучкій ціновій політиці нам вдається регулярно поповнювати список постійних клієнтів. Ми пропонуємо різноманітні промо-акції, накопичувальну систему знижок і інші вигідні спецпропозиції.

Добре продумана рекламна компанія - це значна частина успіху вашого бізнесу!

Похожие страницы