Вітаміни Scitec Nutrition

17 октября 2017

Якщо Ви хочете тренуватися як робот і спати як дитина, то Вам просто необхідно доповнити свій раціон сучасним препаратом ZMB6 від якісного європейського виробника Scitec Nutrition. Даний препарат складається з комплексу мікроелементів і мінералів, в основу яких покладено цинк, магній, вітамін В6. Основна мета продукту - якісно поліпшити обмінний процес речовин в організмі, для того щоб досягти максимальної гармонії Вашого тіла. Як і більшість інших вітамінно-мінеральних сполук, ZMB6 містить посилені дозування мікронутрієнтів для якісної і сильної підтримки організму атлета. 

Вы можете купить scitec ZMB6 по самой выгодной стоимости на сегодлняшний день.

Розглядаючи компоненти препарату, ми побачимо, що:

- цинк - один з найважливіших елементів для чоловічого організму. Він бере активну участь в синтезі білків, зміцнює організм, блокує дію інфекцій і вірусів, покращує активність сперматозоїдів, пригнічує гормональний дисбаланс. Важливу роль цинк грає і в житті жінок. Він допомагає підтримувати нормальний для організму гормональний фон, покращує стан вагітних жінок. У спорті цинк відповідає за скорочення м'язів, покращує роботу центральної нервової системи, допомагає долати наслідки стресу, покращує пам'ять і концентрацію уваги, оптимізує роботу сполучної тканини;

- магній - хімічний елемент, який у великих кількостях виводиться з організму при потовиділенні, тому важливо подбати про своєчасне поповнення його запасів. Жоден енергетичний процес в організмі не проходить без присутності магнію. Він відповідає за якісну доставку нервових імпульсів від мозку до м'язів і закінченнях, підвищуючи тим самим стійкість до стресів і перевантаження.

- вітамін В6 підтримує оптимальний рівень гормону гомоцистеїну, покращує мозкову діяльність, оберігає шкірні покриви від захворювань та інфекцій, покращує пам'ять і концентрацію уваги, дозволяє контролювати апетит, зміцнює серцево-судинну систему.

Вдало підібрана формула препарату характеризується основними показниками:

Оптимізує процеси синтезу білків

Прискорює метаболічні процеси жирних кислот

нормалізує метаболізм

Підтримує оптимальний рівень тестостерону

Покращує процеси скорочення м'язів, в тому числі і серцевої

Покращує гормональний баланс

Служить підтримкою зору

Бере участь в процесі синтезу колагену, необхідного для зміцнення кісток, волосся, шкіри, нігтів

Сприятливо впливає на синтез ДНК

Має антиоксидантні властивості, захищаючи клітини від оксидного стресу

Похожие страницы