Ванна Кімната Євроремонт

Ремонт ванної від СК «Століття»: краса і функціональність вам гарантовані

Ремонт ванной комнаты под ключ Найчастіше ванна є найменшою кімнатою в квартирі, але вона грає, мало, що не ключову роль у створенні атмосфери в будинку.Адже в ранок, проведене в красивому і зручному санвузлі, з високим ступенем ймовірності подарує домочадцям позитивні емоції, які збережуться на весь день.Ваша ванна далека від ідеалу? Тоді звертайтеся в СК «Століття»: ремонт ванних кімнат - наш коник.

 

Ремонт ванної: все починається з ідеї

 

Приступаючи до такого важливого і відповідального заходу, як ремонт ванної кімнати, дуже важливо все ретельно спланувати.

 

Перш за все, потрібно уявити собі, який санвузол ви хочете отримати в кінцевому результаті.При цьому ви повинні розуміти, що ремонтні роботи в цій кімнаті дуже трудомісткі і недешеві, тому шанс все виправити може з'явитися у вас нескоро.

 

Отже, якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликим приміщенням і прагнете до мінімалізму, то стиль «хай-тек» для вас.Світлі тони, точкове освітлення і відсутність зайвих деталей візуально збільшать простір і будуть довго радувати вас своєю стриманістю.

 

Ванная комната зачастую обходится по стоимости дороже всех помещений не смотря на свою малую площадь и сильно завышается от следующих факторов, например: А любителям експериментів і яскравих фарб можна спробувати зробити ремонт ванної в східному стилі.Витіюваті візерунки, кольорове скло і казкова розкіш дозволять перетворити міський санвузол у фешенебельний спа-салон.

 

Сьогодні існує дуже багато різних стилістичних напрямків.Можна вибрати одне з них або ж гармонійно поєднати кілька ідей.При цьому важливо пам'ятати не тільки про красу, а й про практичність, адже ванна - це не музей, а кімната для щоденних гігієнічних процедур.

 

Який би варіант інтер'єру ви не обрали, фахівці СК «Століття» допоможуть вам створити точний дизайн-проект і підібрати відповідні матеріали - якісні та довговічні.

 

Вартість ремонту ванної кімнати

 
   
 • прихована розводка водопровідних і каналізаційних труб;
 •  
 • колекторна розводка труб;
 •  
 • виготовлення декоративних елементів, наприклад ніш, коробів, подіумів;
 •  
 • укладання мозаїчної плитки;
 •  
 • установка складних і дорогих сантехнічних приладів і обладнання.
 •  

Сусідські війни - як не програти і чого побоюватися - Intex-прес
Вони включають музику на повну гучність і затівають ремонт в неділю вранці.А на всі прохання і погрози відповідають: «До одинадцяти маю право!» Хоча бувають ситуації, коли...

Похожие страницы