ванна Євроремонт

Але іноді виникає необхідність його заміни, наприклад, у ванній з євроремонтом,

Як вибрати хороший і недорогий полотенцесушитель для ванної?  
Полотенцесушитель (дизайн-радіатор) у ванній кімнаті - це такий же невід'ємний і звичний атрибут, як і дзеркало або раковина.Звикнувши до нього, його вже й не помічаєш. Але іноді виникає необхідність його заміни, наприклад, в ванній з євроремонтом, що виблискує кахлем, акрилом і нержавейкой, що не виглядає громіздкий і незграбний змійовик радянських часів.Магазини же в достатку пропонують рушникосушки самих різних форм, розмірів і вартості від зарубіжних і вітчизняних виробників.Який же з них вибрати? Щоб не помилитися, потрібно знати основні види цих приладів, їх характеристики та особливості.
Призначення рушникосушок та особливості установки  
Полотенцесушитель - це трубчастий опалювальний прилад, який служить для обігріву ванної кімнати і сушки рушників і невеликої кількості білизни.На відміну від західних систем, де ці прилади приєднуються до системи опалення, у нас вони є частиною системи гарячого водопостачання, граючи роль компенсує петлі.Тому при виборі рушникосушки потрібно враховувати не тільки діаметр труб і відстань між осями висновків, але і те, що вода в системі ГВП насичена киснем і може містити різні домішки.
Види полотенцесушителей  
Всі дизайн-радіатори можна розділити на три основні типи:  
Водяні. Традиційний вид радіаторів, що використовує для нагрівання гарячу воду з системи ГВС.Естетичні, надійні, але мають недолік - під час відключення гарячої води не функціонують.
Електричні. Нагріваються від електронагрівального елемента (Тена), вмонтованого в прилад, використовують стандартну напругу в мережі (220 В).Бувають різних видів: масляними або кабельними, з відкритою або прихованою проводкою, стаціонарними або поворотними.Перевага електричних полотенцесушителей - вони не залежать від наявності гарячої води в системі ГВП, їх можна встановити не тільки у ванній кімнаті, а й, наприклад, в передпокої для просушки одягу.Недолік - збільшення рахунків за електрику.  
Комбіновані. Поєднують у собі переваги водяних і електричних дизайн-радіаторів.У звичайний час працюють від системи ГВП, а при відключенні гарячої води їх можна підключити до мережі, так як вони мають і вбудований ТЕН.
чень важливий і матеріал, з якого виготовлені рушникосушки:

Сусідські війни - як не програти і чого побоюватися - Intex-прес
Вони включають музику на повну гучність і затівають ремонт в неділю вранці.А на всі прохання і погрози відповідають: «До одинадцяти маю право!» Хоча бувають ситуації, коли...

Похожие страницы