Алкотестер: тримай себе під контролем!

Орієнтовна таблиця виходу алкоголю з організмаПотребность оцінити стан свого організму перед тим, як сісти за кермо, виникає у автолюбителів дуже часто. І справа не тільки в тому, що їзда в нетверезому вигляді тягне за собою кримінальну відповідальність, може завдати шкоди життю та здоров'ю оточуючих, але, в першу чергу, вона смертельно небезпечна для самого водія. Оцінити об'єктивно свій стан за зовнішніми ознаками практично неможливо. Людина може добре себе почувати і думати, що він тверезий, в той час як кількість алкоголю в крові просто зашкалює.

Об'єктивно оцінити рівень вмісту алкоголю в крові можна тільки шляхом проведення відповідного тесту з застосуванням портативного алкотестера - це головний інструмент, який використовується навіть при професійній оцінці тверезості водіїв. Сучасні алкометру і алкотестери дозволяють швидко і, що ще більш важливо, дуже точно визначити рівень вмісту алкоголю в крові конкретної людини, дунувшего в трубку приладу, і допомагають визначитися, чи варто йому сідати за кермо. Такі прилади успішно використовуються як в приватному порядку, так і в організаціях при проведенні передрейсових оглядів водіїв.

Алкотестер - вкрай корисний подарунок для будь-якого водія, здатний не тільки заощадити солідну грошову суму на потенційних штрафах, але і навіть врятувати чиєсь життя!

Який алкотестер вибрати і купити для домашнього використання

Можна довго проводити порівняння електронних алкотестерів різних марок, але так і не вибрати нічого підходящого. А все тому, що зараз у продажу багато недорогих алкотестерів китайського походження, які залучають своїм яскравим дизайном, але мають вкрай низьку точність вимірювань. Такі екземпляри краще обходити стороною. Щоб Ви не потрапили в халепу, ми підкажемо як вибрати алкотестер і на що звернути увагу при цьому.

Дійсно корисних правил всього кілька. По-перше, звертайте увагу на тип і максимальну похибку вимірювального датчика приладу - це "серце" будь-якого алкотестера. Намагайтеся вибирати моделі з професійними або напівпрофесійними датчиками. По-друге, дивіться на вартість - надто дешеві моделі від невідомих або китайських виробників нерідко не відповідають заявленим технічним характеристикам і працюють набагато гірше, ніж повинні. Нарешті, намагайтеся вибирати інтернет-магазини, які спеціалізуються на продажу алкотестерів, оскільки піклується про свою репутацію профільний магазин регулярно перевіряє якість продукції. Різні додаткові функції, на зразок автоматичного калібрування, системи контролю повноти видиху і т.д., безпосередньо не впливають на якість роботи алкотестера, і доцільність їх наявності / відсутності в приладі Ви можете оцінювати, виходячи з власних потреб.

   

Сегодня всем желающим проверить уровень алкоголя в организме в течение половины минуты рекомендуется электронный компактный алкотестер купить киев со скидкой и гарантией качества в онлайн-магазине уникальных аксессуаров 4тото"Здесь что-то есть!"


Якщо Ви визначилися з моделлю, але не знаєте, де купити алкотестер в Москві і Санкт-Петербурзі (спб) за найкращими цінами, то рекомендуємо звернутися до фахівців, наприклад, до нас. У нашому інтернет-магазині алкотестерів Ви не знайдете тільки одного - китайських виробів. Всіх задаються питанням "Де купити алкометр" ласкаво просимо на наш сайт. Вибирайте - вся продукція якісна!

Можливості застосування алкотестерів

Про шкоду алкогольних напоїв ми знаємо з дитинства. У школах нам читали, скільки написано літератури, наукових статей і застережень. Але люди пили, і будуть пити. Хто більше, хто менше, і з цим практично нічого не можна вдіяти. Держави виділяють колосальні суми грошей на боротьбу з алкоголізмом, а заводи-виробники з кожним роком збільшують свої потужності з випуску всіляких спиртних напоїв. Картина, звичайно, не з приємних, адже наслідки прийняття алкоголю можуть бути страшними і невідворотними. І тут кожен вирішує для себе, що робити, і як вберегти себе та інших.

І, в першу чергу, це стосується підростаючого покоління. Якщо батьки вчасно не помітять пристрасті своєї дитини-підлітка до алкоголю, то наслідки можуть бути дуже сумними. І тут на допомогу може прийти алкотестер.

Алкометри і алкотестери призначені для визначення рівня алкоголю, що знаходиться в крові людини. І, погодьтеся, якщо батьки будуть з його допомогою контролювати своїх дітей, то багато утримаються від прийняття спиртних напоїв, знаючи, що це не пройде непоміченим. А це означає, що Ваш дитина не пристрастився до цієї згубної звички.

Дуже актуальне застосування алкотестерів для самоконтролю, коли виникають сумніви, чи можна сідати за кермо автомобіля, або ж приймати серйозні рішення, якщо було випито трохи спиртного. Алкотестер, що знаходиться під рукою, за лічені секунди дасть Вам відповідь на ці питання. Вам необхідно просто зробити глибокий видих на прилад, і подивитися результат, який висвітиться на дисплеї.

Багато керівників підприємств застосовують алкометру для контролю своїх підлеглих, особливо якщо справа стосується робочих місць підвищеної складності і небезпеки. А в деяких сферах діяльності - це передбачено Законом. Приміром, на будь-якому автотранспортному підприємстві водій не буде допущений до роботи без попереднього медичного огляду, де в обов'язковому порядку передбачено контроль тверезості.

Як бачите, застосування алкотестерів і алкометрів досить різноманітно, і все говорить про те, що такий прилад повинен бути завжди під рукою. Ви завжди зможете проконтролювати себе, в деяких випадках відстояти свої права, і вчасно вберегти себе і своїх близьких.

Тверезість - норма життя, бережіть себе, і будьте щасливі.

Похожие страницы