Фотогалерея євроремонт квартири

Поняття «євроремонт» з'явилося наприкінці 90-х і відтоді асоціюється з дорогим і навіть помпезним ремонтом.Можливо, тоді це так і здавалося, зараз же до нього швидше відносять високоякісний ремонт з використанням імпортних матеріалів.Однак і це визначення не дає повної картини для опису євроремонту, тому наша компанія - ТОВ «ФакторСтрой» - розробила власні критерії та стандарти для виконання якісної єврообробка квартир.

 

Це в першу чергу дизайн приміщень, їх перепланування, пошук нестандартних рішень, ексклюзивне стильове оформлення та використання матеріалів закордонного виробництва.

 

Дизайн interyera в evroremonte

 Сам

важко ремонт predstavity без tshtatelyno дизайн-проектів produmannogo.Для євроремонту такий проект складається досвідченими дизайнерами з практичними навичками оформлення найскладніших авторських інтер'єрів.Професійний дизайнер здатний плідно співпрацювати з власником квартири, розуміючи його вимоги, ідеї та побажання, а потім визуализируя їх у проекті.

 

Дизайнери складають як паперові, так і комп'ютерні ескізи проекту з підбором колірної гами і матеріалів, з розстановкою в проекті меблів, з повною і деталізованою опрацюванням кожного приміщення.Проект також включає робочі креслення для подальшої реалізації, де чітко вказано місце розташування кожної розетки, вимикача, кондиціонера, опалювального приладу і всіх інших комунікацій.

Перепланування

 

Рідко яка квартира має спочатку вдалу планування, як правило, навіть в новобудовах її доводиться хоча б трохи, але коригувати, тим більше те, що одному господареві здається зручним, іншому може не подобатися зовсім.

 

При цьому євроремонт характеризується тим, що планування повинна відповідати вимогам ергономіки, т.е. бути оптимальною для проживання з урахуванням складу сім'ї, їх роду занять та інших індивідуальних особливостей.

Возможно, вам понравится
ремонт ванноі̆ кімнати
ремонт ванноі̆ кімнати
2 етап ремонт ванної кімнати (з
2 етап ремонт ванної кімнати (з

«ВАТ« Газпром газорозподіл »філія у Вологодській області» роз'яснює: як зробити використання природного газу безпечним - GorodChe
Фото: "ВАТ« Газпром Комплект »філія у Вологодській області».Тільки за перший .. Погано забезпечуються киснем і герметично закриті приміщення (ванні кімнати, кухні з пластиковими або заклеєними вікнами), де встановлені побутові газові прилади.Ось чому довгий ..

Похожие страницы