Ландшафтний дизайн і проектування садуЛандшафтний дизайн - це особливе поєднання точної науки проектування з мистецтвом і талантом створення неповторного дизайну для кожного клієнта. Навчання ландшафтного дизайну - тривалий творчий і теоретичний процес, який може пройти не кожен садівник-любитель. Саме в Одесі і в Україні ландшафтним дизайном займаються професіонали цієї справи.

До послуг замовника завжди надані такі можливості ландшафтного дизайну, як проектування, озеленення дворів і присадибних ділянок, розведення і догляд за різними рослинами і багато іншого. Ландшафтний дизайн ділянок і їх проектування можуть стати простим і доступним етапом на шляху до створення свого власного саду, в разі, якщо зі створенням ландшафтного дизайну працюють професіонали.
Проекти ландшафтного дизайну

Проекти ландшафтного дизайну від компанії "Ваш Сад" - це одночасно професійний, відповідальний і творчий підхід до оформлення вашої ділянки або саду. Наша фотогалерея містить багато прикладів робіт фахівців компанії - тут ви можете побачити втілення проектів ландшафтного дизайну в картинках.

Студія ландшафтного дизайну "Ваш Сад" готова прийняти ваші замовлення в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України. У нас ви можете почати створення ландшафтного дизайну свого саду он-лайн, постійно беручи активну участь в проектуванні оригінального підходу до вашого замовлення. Цей варіант сподобається тим, хто вже має певні ідеї з приводу оформлення своєї присадибної ділянки або міської квартири, але бажає отримати консультації професіоналів в області флористики і фітодизайну.

Проекти з озеленення здійснюються компанією "Ваш Сад" не тільки по відношенню до присадибних ділянок. Фітодизайн в міських квартирах або офісах сьогодні також набуває неабиякої популярності. Присутність рослин і їх оригінальне оформлення може створити будь-яку необхідну вам атмосферу - розслаблюючим для будинку до суворої, але витонченою для офісу. Ще одна послуга від студії ландшафтного дизайну "Ваш Сад" - це міське озеленення.

Похожие страницы