Розумний будинок під ключ або установка-монтаж самостійно?

Розумний будинок - це ергономічне об'єднання всіх інженерних конструкцій Вашого будинку для узгодженої роботи, які зв'яже воєдино панель управління. Система «розумний дім» є повністю автоматизованої, вона функціонує за певними Вами схемами і повідомить Вам про результати своєї діяльності за допомогою різних сервісів.
Навіщо потрібна система розумний будинок?

Головним завданням «розумного будинку» є максимальне полегшення Вашому житті від повсякденних рутинних турбот і створення комфортного простору, що відповідає будь-яким Вашим вимогам, адже за допомогою лише торкання кнопки Ви зміните освітлення, температуру у Вашому «розумному будинку» відповідно до певної ситуацією і навіть Вашим настроєм. Система «розумний будинок» назавжди позбавить Вас від всіляких проводів, що обплутують кімнату, буде вирішена проблема з численними втраченими пультами від різних приладів, Ви більше ніколи не заплутаєтеся в значній кількості вимикачів - «розумний дім» зосередить управління всіма необхідними Вашому приміщенню системами в одному- єдиному місці:
Розумний будинок - це система з управління освітленням.

Управління освітленням стане складовою частиною вашого «розумного будинку», адже ця функція, безумовно, створить затишок і зручність в Вашому «розумному будинку» для всіх членів Вашої родини, так як «розумна» система управління світлом допоможе показати всі деталі Вашого розумного інтер'єру з різних сторін, і послужить джерелом зручності для всіх проживаючих. Одним натисканням кнопки Ви зможете створити зручний світловий сценарій для будь-яких обставин і в залежності від погодних умов і часу, а спеціальні датчики автоматично вимкнуть світло під час Вашої відсутності і включать його при Вашому поверненні, що дозволить економити до 30% електроенергії. Також, особливі схеми освітлення створять ефект Вашої присутності в будинку, тоді, коли Ви у від'їзді. Відчувши комфорт завдяки автоматичній системі керування освітленням, Ви вже не в силах будете відмовити собі жити красиво і зручно!


Розумний будинок - це система з управління кліматом.

Найчастіше вимоги якісного клімату відноситься до нашого дому, адже саме в ньому ми проводимо велику частину часу. Ваш відпочинок і здоров'я, і навіть Ваш настрій обумовлено саме якісним кліматом. Система «клімат-контроль» у Вашому приміщенні створить в кожній кімнаті Вашого будинку комфортний клімат із заданими Вами сприятливими і необхідними температурними режимами.

Розумний будинок - це надійні системи безпеки.

Системи безпеки. «Розумний будинок» стане хранителем не тільки Вашого затишку і комфорту, але і Вашої безпеки. Крім управління освітленням, контролю за кліматом, управління різними технічними приладами, «розумний дім» об'єднає управління домофоном, пожежною сигналізацією, відеоспостереженням і навіть зможе проводити моніторинг стану інженерних мереж. «Розумна» система дозволить на відстані стежити за порядком у Вашому приміщенні і навіть стане можливим управління всіма системами будинку віддалено, по різних мережах. Високотехнологічна охоронно-пожежна сигналізація не тільки устежить за порядком у Вашому «розумному» будинку, але і моментально зреагує на задимлення або активне вторгнення на Вашу територію. Ваш «розумний дім» відправить інформацію з камер спостереження і домофона на Ваш телефон або інші пристрої, і Ви зможете віддалено спостерігати за приміщенням в режимі реального часу. Розумна система «контроль за протечками» миттєво зреагує в екстрених ситуаціях і надішле Вам смс-повідомлення про усунення проблеми.


Розумний будинок - це система медіа-розваг.


Системи медіа-розваг. Розумний будинок - це ціла індустрія розваг, зосереджених в навколишньому Вас медіа-просторі. Вона вибере цікаві для Вас новини, запише сподобалися Вам фільми і навіть спроектує їх і Вашу улюблену музику в будь-яку обрану вами точку простору Вашого розумного будинку. Система «мультирум» дозволить слухати радіо, музику і дивитися різні фільми в будь-якому приміщенні Вашого «розумного будинку», без установки в них додаткові антени і програвачі. Ми допоможемо реалізувати систему «розумний будинок» від ідеї до втілення. І це тільки деякі становить того потенціалу, який надасть Вам «розумний дім». Він зможе управляти супутниковим ТБ, інтернетом, електромережами, тепломережами, прибудинковою територією, створить бар'єр захищеності і комфорту і багато-багато іншого. Ми розробимо унікальний проект системи конкретно Вашого «розумного будинку», який буде відповідати всім Вашим запитам і зробимо його настільки функціональним, наскільки Ви побажаєте - ми застосовуємо інноваційні модульні конструкції уможливлять установку будь-якої необхідної Вам техніки і певного обладнання.

 

В наши дни фирма SmartON стремительно стала лидером на рынке обустройства домов умными системами и её специалисты создадут уютный дом полностью "под ключ", используя самые передовые технологии по оправданным ценам с гарантией качества.

 
Компанія SmartON здійснює установку розумного будинку під ключ. Це цілий список робіт, починаючи від проектування і постановки завдань, закінчуючи підбором обладнання та реалізацією в життя всього задуманого. На кожному етапі, в тому числі і на монтажі, у нас працюють висококваліфіковані фахівці, які втілюють ваші задумки за допомогою новітніх технологій. Чи можна все, в тому числі і монтаж розумного будинку, втілити самостійно? Звичайно можна. Питання завжди в кінцевому результаті, терміни і ресурсах, які будуть задіяні для реалізації. Якщо Ви хочете замовити розумний будинок "під ключ", то звертайтеся в нашу компанію і ми допоможемо вам. Також ми запрошуємо Вас відвідати наш шоурум, де ми обговоримо всі деталі і продемонструємо наживо роботу розумного будинку. Шоурум SmartON розташований в самому центрі Москви.
Як вибрати компанію для установки і монтажу системи розумного будинку?


Компанія SmartON спеціалізується на розумних будинках. Ми є компанією, яка себе зарекомендувала на ринку інтелектуальних будинків. Одним словом, ми робимо це давно і добре. У SmartON багато реалізованих проектів розумних будинків, про нас пишуть професійні видання, ми маємо велику кількість нагород і сертифікатів. Це все говорить про нас, як про компанію, якій можна довірити установку розумного будинку "під ключ".
Як купити систему розумний будинок у компанії SmartON?


Перед тим, як дати Вам купити систему розумний будинок, ми поставимо кілька запитань, які дозволять допомогти вибрати саме ту систему розумного будинку, яка закриє ваші потреби. Подивитися, як працює розумний будинок, обговорити всі питання і випити чашечку хорошого чаю можна в нашому шоурумі, який знаходиться в самому центрі Москви (центр дизайну ARTPLAY). Наш шоурум забезпечений всім необхідним обладнанням для повноцінної презентації розумного будинку.

Похожие страницы