Шуруповерт - інструмент, незамінний в домашньому самостійному ремонті

Шуруповерт - інструмент, незамінний в домашньому самостійному ремонті та професійної діяльності, що має безліч переваг. В першу чергу, це зручність, економія часу і простота використання. Ви завжди можете придбати бажаний товар в інтернет-магазині "Електронний Світ", де представлений широкий асортимент товарів для дому. Продаж буде супроводжуватися професійною допомогою у виборі, а значить Вам не важко буде купити саме те, що потрібно. Замовити товар і вибрати оптимальний спосіб доставки зможе навіть непідготовлений користувач. Також спростить завдання вибору коротка характеристика і зображення, якими супроводжуються всі позиції інтернет-магазину "Електронний Світ" - Ви без праці звузите пошук до декількох моделей, що істотно полегшить подальший вибір і ухвалення рішення про покупку. Цілком ймовірно, що дане придбання - перший для Вас, а значить, відгуки, представлені на сайті, - це прекрасна можливість піти перевіреним шляхом і купити те обладнання для ремонту, яка схвалена реальними користувачами.

 

На сегодняшний день рекомендуется каждому желающему пользователю купить шуруповерт в интернет-магазине "Электронный мир", где представлены шуруповёрты и другой инструмент лучших мировых производителей по приемлимым ценам.

 
Вибираючи шуруповерт, важливо визначитися з фінансовими можливостями. Від чого залежить ціна? В першу чергу, на вартість впливає «ім'я» бренду. Ще один важливий критерій - тип харчування:

Шуруповерт, що працює від мережі. Це найбільш економічний варіант, що забезпечує тривалу стабільну роботу за умови доступу до системи електроживлення.
Акумуляторний шуруповерт (а точніше - дриль-шуруповерт). Найчастіше разом з інструментом продається два акумулятора, що істотно збільшує робочий ресурс. Вартість даної моделі вище, але такий інструмент помітно і відчутно спрощує роботу, відрізняється мобільністю і може використовуватися в тих місцях, де немає енергопостачання.
Ударний шуруповерт. Виробники пропонують варіанти харчування як від мережі, так і від акумулятора.


На що ще звернути увагу?

Існує ряд додаткових факторів, які варто враховувати при виборі:

Максимальна швидкість обертання (кількість обертів на хвилину). 300-400 об / хв - домашній прилад. У професійній сфері знадобиться від 1200-1300 об / хв і вище. Важливо, щоб шурупокрути мали функцію зворотного ходу на малих обертах.
Обертаючий момент. Для домашнього використання підійде 10-15 Н'м. Для щоденного професійного застосування відмітка може дійти до 130 Н'м (тут важлива функціональність електроінструменту - не тільки закручування і вигвинчування шурупів, а й свердління твердих матеріалів і т.д).

Стаття розроблена за матеріалами онлайн-магазину "Електронний Світ": http://еlmir.uа/

Похожие страницы