Де купити бітумну черепицю в Харкові за доступною ціною?


Чому багато з упевненістю вибирають гнучку черепицю в якості покрівельного матеріалу? Не потрібно бути фахівцем і аналітиком, щоб не побачити переваг, супутніх придбання цього покрівельного матеріалу.
Що ви отримаєте, купивши бітумну черепицю?

Завдяки багатошаровій структурі матеріалу в рази підвищуються якісні та експлуатаційні характеристики, а полімерні добавки і модифікатори гарантують:

Неймовірну «пристосованість» - гнучкість під час монтажу забезпечена, що значно знижує витрату матеріалу і кількість будівельного сміття;
Стійкість до механічних пошкоджень (як під час будівництва, так в процесі експлуатації - град, дощ, швальню пориви вітру не зашкодять покрівлі);
Можливість вибрати різноманітне виконання. Завдяки великому асортименту в магазині STROYKA реально підібрати найбільш підходящий дизайн, форми, забарвлення і т.д .;
Безпека - ваша і домочадців (використання тільки екологічних і високоякісних матеріалів при виготовленні черепиці);
Тривалий термін служби - ви забудете про ремонт надовго, адже при правильному монтажі експлуатаційний термін може доходити до 50 років.

Тому потрібно не тільки вибрати і купити бітумну черепицю, але і приділити належну увагу пошукам професіоналів, які здійснять точні прорахунки і безпосередньо сам монтаж.
Краща ціна бітумної черепиці + якість = STRОYKA


Бітумна черепиця - досить економічний матеріал, у чому його велика перевага. Завдяки своїй м'якій структурі в процесі укладання практично не утворюються відходи - тому ви можете точно розрахувати кількість черепиці, необхідне для роботи.

Фахівці компанії STROYKA діляться порадами:

Даний покрівельний матеріал застосовують, якщо ухил даху не менше 10 градусів. Якщо градація від 10 до 18 градусів, варто скористатися спеціальним килимом для підкладки;
Бітумна черепиця - універсальний матеріал, так як може використовуватися на будівлях найрізноманітніших конфігурацій;
Можна застосовувати матеріал під час ремонтних робіт - допускається накладання черепиці поверх старої покрівлі.

Ціна на бітумну черепицю відрізняється в залежності від виробника, забарвлень і рівня виконання. Фахівці компанії STROYKA грамотно проконсультують вас з будь-якого питання, допоможуть правильно вибрати і розрахувати необхідну кількість придбаного матеріалу.

Похожие страницы