​Особливості будівництва каркасного будинку

17 марта 2018

Будинок каркасного типу

Сучасні технології надають безліч варіантів для будівництва власного житла. Одним з недорогих і досить швидко видів будинку є каркасна конструкція.

Матеріалом для конструкції служить ОСП або OSB, рівнозначні абревіатури на двох мовах. Виготовляється матеріал з екологічно-чистої сировини - деревної тирси, шляхом додавання синтетичних смол і високотемпературного пресування.

Крім екологічності, каркасні будинки мають досить хорошими властивостями теплоізоляції, правильною геометрією і відсутністю усадки.

попередні роботи

Качественная плитка керамическая купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будь-яке будівництво об'єкта починається з проекту. Якісно розрахований і накреслений проект здатний заощадити значну суму грошей, заздалегідь передбачити функціональне розташування кімнат, необхідні елементи зовнішньої і внутрішньої обробки, розміщення опалювального вузла, а також електропроводку.

На окрему увагу заслуговує фундамент, на технологію установки якого впливають кілька факторів: характеристика грунту і планований вага конструкції, планованої до зведення.

Вартість фундаменту може бути невеликою, завдяки відносно легкій вазі каркаса. Необхідність в котловані відсутня, якщо ви не плануєте розміщення цокольного поверху, досить залити неглибокий стрічковий фундамент, або встановити гвинтові палі.

зведення будівлі

Якщо на момент зведення каркаса, на руках у вас є в наявності проект, зведення не складе труднощів і займе трохи часу. Вам будуть потрібні пара помічників і навички володіння побутовим приладом.

Плити кріпляться на попередньо зібране несучий каркас. Після кріплення рекомендується провести обробку спеціальним антисептичним розчином, з метою продовження терміну служби стін.

Оздоблення будови

Утеплення будинку і внутрішнє оздоблення виробляються відразу після зведення, оскільки не потрібно час на усадку.

Завдяки особливій технології виробництва плит, виключається можливість втрати точної геометрії. Розрахунок оздоблювального матеріалу може бути проведений максимально точно на момент проектування. Зовнішня обробка може бути різною: вініловий сайдинг, фальш-брус, вагонка, імітація дикого каменю, блок хаус і багато іншого. Ці будматеріали в Саратові зможете придбати тут solfit.ru.

У внутрішній обробці, після установки пароізоляційної плівки, використовується гіпсокартон.

Зведення каркасного будинку більше нагадує гру з дитячим конструктором і під силу навіть людині, що не володіє спеціальними техніко-будівельними знаннями. Недорога швидкомонтованих металевих конструкцій стане втіленням мрії про власній оселі, без великих тимчасових і трудових витрат.

Похожие страницы