Особливості будинків з цегли ремонт фасада

17 мая 2017


Якщо ви прийняли рішення зайнятися будівництвом будинку з цегли, то вам варто бути готовим до того, що доведеться досить плідно попрацювати.

Ремонт и отделку фасадов Вы можете заказать на сайте http://prom-alpinizm.com.ua/remont-i-otdelka-fasadov-zhilih-i-drugih-obektov профессионализм наших специалистов и приемлемая стоимость услуг Вас приятно удивят.


Великою популярністю користуються будівлі з цегли і каменю, і викликано це певними особливостями цього матеріалу. По-перше, цей матеріал відрізняється високою міцністю і довговічністю. З роками вони абсолютно не втрачають свій творчий хист до експлуатації. Для того, щоб забезпечити більш комфортне перебування в цьому приміщенні, варто подбати про відповідну товщині стін. Звернути увагу варто і на якісну експлуатацію електричних мереж. Особливо варто звернути увагу на те, що бетон і цегла володіють високим рівнем вогнестійкості. Різноманітні варіанти, які можуть реалізовуватися при обробці стін, також є однією з особливостей цегляних споруд. Використовуючи камінь для будівництва, ви можете бути впевнені в тому, що обробка в цих матеріалах може бути в різних варіантах. Може використовуватися плитка, облицювальна цегла, різноманітна штукатурка.
Переваги цегляних будинків

Варто відзначити, що цегляні будинки мають переваги, які в побуті дуже цінуються. В першу чергу, вироби з цегли відрізняються високою стійкістю до загоряння. Крім цього, цегляні будинки стійкі до атмосферних змін і перепадів температури. Цегла дуже стійкий до зараження різними грибковими захворюваннями, потрапляння бактерій і мікроорганізмів. Високий рівень звукової та теплової ізоляції також є одним з найбільш переважних характеристик цього матеріалу. Його довговічність настільки висока, що без реконструкцій цегляні будинки можуть витримати близько 150 років. Будинки з цегли мають властивість «дихати», тому людям всередині такого приміщення дуже комфортно. Будівництво будинку з цегли дає вам можливість фантазувати, вибирати різні конфігурації майбутньої будівлі.
Недоліки цегляних будинків

В першу чергу, до недоліків цих споруд відноситься висока собівартість в порівнянні з іншими матеріалами. Будинки з цегли не підходять для того, щоб в них проживали тимчасово, оскільки, перебуваючи довго без опалення, будинок дуже охолоне і стане практично непридатним для житла. А прогрівання будинку займе досить багато часу.

Дуже поширеним варіантом є вибір комбінованого будинку. Цей варіант поєднує недоступність для вогню, міцність, стійкість, екологічність. Життєві умови в таких будинках набагато вище, і недоліки одного матеріалу відшкодовують гідності іншої.

Джерело http://prom-alpinizm.com.ua/remont-i-otdelka-fasadov-zhilih-i-drugih-obektov

Похожие страницы