Особливості полімерної наливної підлоги

20 декабря 2017

До недавнього часу полімерні підлоги використовували виключно для ремонту комерційних і промислових приміщень. Сьогодні ж цей вид покриття все частіше використовують для ремонтів в приватних будинках і квартирах.

Професиональные охранные фирмы Киева окажут вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Залежно від ваших побажань, полімерний підлогу може бути як з гладкою, так і з шорсткою поверхнею. Улюблений дизайнерський хід - використання мармурового вкраплення в структурі статі, а також створення абстракцій на його поверхні, які виходять в результаті додавання різнокольорових розлучень.

Переваги наливної полови

В основі наливної підлоги лежить полімер: епоксидний або поліуретановий, завдяки чому покриття має наступні переваги:

Стійкість. Полімерний підлогу стійкий до механічного впливу і проявам вібрації.

Довговічність. Надійно зчіплюючись з поверхнею основи, полімерне покриття буде залишатися в незмінному вигляді тривалий час.

Простота догляду. Подібний стать не вимагає яких-небудь особливих маніпуляцій, досить буде звичайної мийки.

Універсальність. Залежно від індивідуальних особливостей ремонтується приміщення, можна змінити склад і отримати в результаті підлогу, наприклад, з антистатичними властивостями, водонепроникний або вогнестійкий.

Легкість монтажу. Заливка підлоги виробляється, як правило, досить швидко. Однак процедура все ж вимагає певних навичок і умінь, тому в цій справі не обійтися без участі професіоналів.

Багата палітра. Різноманітність можливих кольорів, а також можливість поєднувати їх один з одним, дозволяють втілити найнесподіваніші задуми.

Перед вибором і заливкою полімерного статі, враховують ряд нюансів, серед яких стан бетонної основи підлоги, рівень майбутніх навантажень, призначення ремонтується приміщення, температурні умови.

Особливості полімерної наливної полови

Основою для полімерного статі може служити як звичайний бетон, так і паркет або плитка - полімер однаково добре зчіплюється з усіма цими поверхнями. Найголовніше - дотримати технологію заливки підлоги.

Безпосередньо сам процес заливки включає кілька етапів: шліфування основи, її ретельне очищення від пилу та іншого сміття, після чого наносять грунтовки, основний і фінішний шари.

Похожие страницы