​Грунт і фундамент при будівництві приватного будинку

30 ноября 2017

Перш за все, частина бюджету необхідно буде виділити на геодезичні дослідження. Вибір фундаменту багато в чому буде залежати оттіпа грунту на ділянці. Звичайно, можна провести такі дослідження самостійно, але навряд чи результат буде точним. Неточність на будь-якому етапі будівництва фундаменту під будинок, може привести до негативного результату при його експлуатації.

ЖК Яскравый предлагает Вашему вниманию квартиру Вашей мечты, подробнее с портфолио Вы можете ознакомиться на сайте http://www.yaskraviy.com/, цены Вас приятно удивят.

Бажано отримати консультацію фахівця, краще декількох і порівняти їх думку. На будівельному ринку існує безліч організацій і приватних бригад, які пропонують послуги з будівництва фундаменту «під ключ».

Ціни на будівництво фундаменту під ключ дуже сильно відрізняються. У різних організаціях вартість будівництва фундаменту з одними і тими ж розмірами може відрізнятися в рази. У зв'язку з цим, майбутній замовник не завжди розуміє, скільки коштує фундамент і на що слід звертати увагу при порівнянні цін. Як правило, більшість замовників вибирають в якості забудовника організацію, яка пропонує найменшу ціну, не замислюючись про те, що входить у вартість робіт. Деякі забудовники користуються цим і недоговорюють.

Як приклад, розглянемо ключові моменти, на які варто звернути увагу при будівництві плитного фундаменту під ключ. Про технологію будівництва плитного фундаменту можна прочитати в статті "Плитковий фундамент (бетонна плита)".

На ціну будівництва плитного фундаменту під ключ впливають такі чинники:

будівництво фундаменту під ключ в льон. областіЗемляние роботи (виїмка грунту). Виїмка грунту відбувається на певну глибину, як правило, це глибина родючого шару 30 - 40 см. Якщо родючий шар на вашій ділянці становить 40-50 см, то забудовник попросить вас доплатити за додатковий обсяг робіт з виїмки грунту. Родючий шар повинен бути знятий повністю і замінений на піщано-щебеневу подушку.

Пристрій піщано-щебеневої подушки. Підстава плити має бути трохи вище рівня землі. Сама подушка повинна бути на 70 - 100 см ширше фундаменту з кожного боку (під спорудження майбутньої вимощення). Слід звернути увагу на товщину піщано-щебеневої подушки і співвідношення шарів, яка входить у вартість фундаменту. Товщина стандартної піщано-щебеневої подушки 400 мм, з яких 100 - 150 мм - це щебінь і 250 - 300 мм - пісок. Якщо піщано-щебенева подушка пропонована забудовником - 200 мм, то в наслідок, ви будете змушені здійснити доплату, щоб вивести підошву підстави на рівень землі.

Закладка комунікацій. Переконайтеся, що в вартість будівництва входить закладка комунікаційних каналів. Як гільзи під водопровідну трубу використовується зовнішня каналізаційна труба d. 110 мм, а для гільзи під каналізаційні висновки - труба зовнішня d. 160 мм, всередину якої закладається труба d. 110 мм.

Спорудження каркаса з арматури. Використовується арматура d. 12 мм, яка укладається в 2 ряди. Звернути увагу слід на осередок і діаметр арматури. За технічним вимогам осередок повинна бути 250х250 мм або 200х200 мм.

Бетонування фундаменту. Товщина самої плити - це найголовніший фактор, що впливає на вартість. Як правило, для заливки застосовують бетон марки не нижче М 300. Переконайтеся, що у вартість послуги з будівництва фундаменту «під ключ» входить бетонна суміш з доставкою до місця проведення робіт. Деякі організації, вказують низьку ціну, в якій не включена доставка бетону до будівельного майданчика. Рекомендується заздалегідь враховувати, що при неможливості під'їзду машини-міксера до фундаменту ближче, ніж на 1 м - 2 м, необхідно буде замовляти бетононасос, який оплачується окремо. Як правило, перед укладенням договору замовника повідомляють про можливі витратах.

Похожие страницы