Вітальня-студія: незвично і просторо

2 августа 2017

Любителям простору варто задуматися про об'єднання кількох кімнат в одну. В цьому випадку натяжна стеля в зал буде одним суцільним полотном охоплювати і інші приміщення, створюючи відчуття цілісності і єдності. Об'єднувати вітальню можна з передпокою, відокремивши її стелажем або шафою-купе, з кухнею - в цьому випадку кордоном може виступати барна стійка, або з іншими кімнатами на ваш розсуд. В отриманому залі рекомендується розставити предмети обстановки по периметру біля стін, залишивши центральний простір вільним або встановити в центрі кімнати великий обідній стіл на десять і більше персон. В цьому випадку ви будете в будь-який час готові до прийому гостей.

Вы можете купить качественные румяна по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вибираючи меблі для вітальні, варто придивитися до модульних різновидів - вони дозволять швидко і без особливих зусиль проводити перестановки, оновлюючи вигляд приміщення. Забарвлення оббивки м'яких меблів слід підбирати з урахуванням кольору стін і натяжної стелі в залі - інтер'єр повинен бути єдиним і закінченим у своїй гармонії. Цим же принципом потрібно керуватися при виборі штор і декоративних елементів - м'яких подушок, підлогових ваз, сувенірів, вазонів. Темну м'які меблі зі шкіри залиште власникам офісів - в домашній вітальні вона не зовсім доречна.

Освітлення і установка натяжної стелі в зал

Освітлення вітальні - ще один важливий етап оформлення інтер'єру. Крім центральної стельової або підвісний люстри, важливу роль відіграють і додаткові локальні джерела світла: настінні бра, підлогові торшери, світильники, вбудовані в карнизи. А натяжна стеля в залі дозволяє вмонтувати в полотно точкові джерела освітлення по периметру кімнати - це виглядає одночасно затишно і святково. Крім того, такими світильниками можна управляти дистанційно, що в деяких випадках дуже зручно.

За допомогою нестандартних рішень в освітленні нескладно перетворити інтер'єр звичайної вітальні в справжній витвір мистецтва. Тільки уявіть, наскільки елегантно і незвично буде виглядати над обіднім столом або домашнім танцполом натяжна стеля в зал у вигляді зоряного неба з розкиданими по всій поверхні лампами-зірками. Або глянсове полотно, що відбиває світло від настінних і підлогових світильників. Можливості тут практично не обмежені - все залежить від сміливості вашої фантазії. Вкладіть душу в оформлення вітальні - і вона стане не тільки улюбленим місцем відпочинку ваших домочадців, а й вашої заслуженої гордістю перед гостями, друзями і близькими.

Похожие страницы