Друк на футболках - Fraktal.com.ua

14.06.2018

Компанія фрактал займається виробництвом і печаткою футболок, толстовок, світшоти, майок, кепках, чашках, кружках, пластиці і інший промо одязі, а також будь-яка друк на тканині і імпортом корпоративної і промодягу. За 8 років роботи на ринку України ми напрацювали велику базу постійних клієнтів. Сьогодні друк на тканині - наш головний козир, плюс вигідна і демократична ціна. Ми маємо в своєму розпорядженні повним циклом виробництва, від створення макета, пошиття / ввезення одягу в Україну, до її брендування всіма доступними способами використовуючи тільки своє обладнання.

В процесі розвитку кожна компанія приходить до необхідності скористатися такою послугою, як друк на футболках, друк на толстовках, друк на кепках, друк на тканині, так як це грає важливу роль в оформленні власного стилю компанії. Робиться це за рахунок створення унікального образу, підбору розпізнавального знака і візуальної складової бренду. Тому зовнішній вигляд співробітників компанії і їх одяг, друк на футболці логотипу є важливим фактором у цій справі, а також можна зробити друк на пластику (корпоративні ручки, чохли та інші предмети зроблені з пластика).

Сучасні можливості нанесення не обмежуються стандартною термодруком на футболках та іншому одязі. Якщо у вашому логотипі присутні складні елементи або велику кількість квітів, ви можете вибрати один із запропонованих варіантів друку на одязі. Зокрема, одним з найпопулярніших методів є друк на футболках оптом, в якій використовують шовкографію або шовкотрафаретний друк. Але цей варіант виправданий, якщо кількість необхідної продукції більше 20 одиниць.


Переважна більшість компаній-виробників з меншою кількістю просто не працює, Фрактал - не виняток. Це стосується не тільки якщо ви замовляє на сайті https://fraktal.com.ua/ друк на футболках, а й іншої рекламної продукції, а також друк на пластику.

Крім послуги друк на футболках можна замовити друк на одязі і інший тканинної поверхні. Цей спосіб є хорошою альтернативою рішенням замовити друк на футболках, так як друк на тканині дає більше варіантів для подальшого використання. Варто зауважити, що логотип нікуди не дінеться з вироби, незалежно від терміну служби продукції.

Якщо вам потрібна термінова друк на футболках, ми можемо перемістити зі складу будь-яку кількість продукції протягом одного робочого дня. В кольорах теж не бракує. І навіть якщо вам потрібна продукція кольору фуксія або морська хвиля, зверніться до наших менеджерів, вони з радістю допоможуть підібрати необхідний колір.

Завдяки обмеженню за мінімальним замовленням в 20 штук, всі ціни є оптовими, знижка при оптовому кількість вже включена в кожен виріб. Також є можливість домовитися про будь-які додаткові умови включаючи доставку по Києву, Харкову, Одесі, Львову та всій Україні, для цього зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону.

Похожие страницы