Гіпсокартон від європейських виробників


Це конструкція, що складається з гіпсокартонних листів, звукоізолюючої вати, профільної системи і кріпильних елементів. Ці системи отримали широку сферу застосування завдяки відсутності "мокрих процесів", швидкості монтажу, відмінним звуко- і теплоізоляційним характеристикам, волого-і жаростійкості, практично ідеально рівною фінішної поверхні і можливістю вирівнювання несучих стін / стель сухим способом створюючи декоративні інтер'єрні форми.

Гіпсокартонні системи забезпечують швидку планування і якісну обробку приміщень. Елементи систем мають малу вагу - знижують навантаження на несучі конструкції. Це полегшує доступ до них і покращує естетику приміщень. Застосування гіпсокартонних систем дозволяє гранично скоротити терміни виконання будівельних робіт та якомога швидше почати використання нових приміщень.

Наш клімат змушує думати про питання теплової ізоляції приміщень. Гіпсокартонні системи - один з найбільш економних способів забезпечення надійної теплового захисту. Гіпсокартонні системи забезпечують відмінну звукоізоляцію. Гіпсокартонні листи ефективно гасять енергію звуку. Залишкову звукову енергію поглинають порожнини конструкцій і змонтована в них ізоляція (скло або мінеральна вата).

За допомогою спеціальних кріпильних елементів, до гіпсокартонних конструкцій можуть бути підвішені різні предмети. Кріпильні елементи підбирають в залежності від ваги та розміру цих предметів. Важкі предмети надійно закріплюють завдяки простим конструктивним заходам (посилення каркасів в потрібних місцях).

Гіпсокартон від європейських виробників - краще рішення для Вашого будинку.


Гіпсокартон є воістину унікальним матеріалом. Він простий у використанні, зручний і практичний, а його вартість не б'є по кишені. Гіпсокартон застосовують для виготовлення внутрішніх стін і перегородок, а також для їх вирівнювання з подальшою обробкою керамічною плиткою, штукатуркою або шпалерами.


Бажаєте швидко та якісно здійснити ремонтні роботи або зробити повне перепланування квартири? Тоді варто купити гіпсокартон. Даний матеріал не тільки поверне первинний вигляд Вашим стінам, але і зробить їх ще краще. Також використовується для виготовлення підвісних стель будь-якої геометрії. Наприклад, з його допомогою можна створити багаторівневий стелю з декількома криволінійними поверхнями. Для цього, крім самого гіпсокартону, потрібні лише профілі, саморізи і дюбеля.

Вибір кріплення - ответветственная завдання, оскільки від цього залежить міцність і надійність всієї конструкції. Стіни і стелі з гіпсокартону вирішують безліч проблем. Вони мають відмінну тепло- і звукоізоляцією, а так само є ідеальною основою для будь-якого існуючого на сьогоднішній день оздоблювального матеріалу. Ще одна перевага - здатність гіпсокартону контролювати вологість в приміщенні. Це гідність робить даний матеріал особливо затребуваним в таких установах, як школи, дитячі садки, лікарні. А якщо додати до цього екологічність і низькі трудовитрати при монтажі, то отримаємо практично ідеальну технологію для удосконалення інтер'єру приміщення.

Похожие страницы