Ремонт в Квартирі Своїми Руками

Правильне укладання ламінату на дерев'яну підлогу

Укладка ламината на деревянный пол Ремонт квартир

 

Сьогодні біля прилавка сучасних будівельних магазинах представлені širočajšij вибір різних покриттів для підлоги.Ви можете купити вінілові підлоги, ковролін, паркет, лінолеум, і т.д.

 

Однак набольшую популярність у покупців завоював, звичайно ж, ламінат.Про різні види укладання ламінату ми вже писали тут і тут. У цій статті ми розглянемо окремий випадок - укладання ламінату на дерев'яну підлогу.

Укладання ламінату на дерев'яну підлогу

 

У деяких людей з'являються сумніви, з приводу можливості укладання ламінату на дерев'яну підлогу і виникає питання про демонтаж дерев'яного покриття.Його видалення зазвичай займає пристойну кількість часу, крім цього даний процес досить курний.Внаслідок цього під час проведення ремонту, виникає бажання не проводити демонтажні роботи і тим самим полегшити завдання.

 

Технологія ukladki ламінат derevyannиy сексу Знайомства neskolyko nyuansov zasluzhivayushtih osobogo rassmotreniya.Отже, давайте розбиратися, як укласти ламінат на дерев'яну основу.

 

Етапи Виробництво Робота

 
   
 • Ukladka ламінат на дерев'яні підлоги, vozmozno у разі, якщо останній obladaet rovnoj і гладку поверхню.Виробляючи укладку ламінату на дерев'яну основу, необхідно в першу чергу перевірити надійність перекриттів.Часом потрібно додатково закріпити за допомогою шурупів або цвяхів прогнулися дерев'яні дошки, тим самим усунувши неприємний скрип.
 •  
 • Крім цього додаткове закріплення вимагається, якщо дошки хитаються і відходять один від одного.У разі, якщо Ви вирішите відмовитися від цього етапу виробництва робіт, то через деякий час можлива деформація ламінату, і виправити подібний дефект стане досить важко.Крім цього, такий розвиток подій може сильно підняти вартість ремонту.
 •  
 • Для повної фіксації дощок, можна до дерев'яної основи закріпити за допомогою цвяхів компенсаційне покриття (наприклад: фанеру або ДВП). Для цього, листи фанери розпилюють на квадратні фрагменти і прибивають до дерев'яної підлоги, тим самим здійснюючи фіксацію.Для утворення абсолютно рівної підстави, необхідно фанеру укласти двома шарами, при цьому верхні листи закріплюємо за допомогою паркетного клею.Після висихання клею, можна переходити до нової стадії - укладання підкладки.
 •  
 • Для організації гідроізоляції зверху фанери укладаємо щільну поліетиленову плівку.Поліетилен кладеться з нахлестом, а шви проклеюються за допомогою будівельного скотчу.
 •  
 • Далі робимо звукоізоляційний шар шляхом укладання спеціальної підкладки.На даний момент у продажу є широкий вибір різних видів підкладок для ламінату.Укладається вона стик в стик, а потім фіксується за допомогою будівельного скотчу.
 •  
 • Після завершення Ukladka колодки, до установки ламінату.Для якісної і довгої служби слід укладати ламінат на дерев'яну підлогу в перпендикулярному напрямку до мостинам статі.Дана розкладка ламінату дозволяє рівномірно розподілити навантаження на основу.
 •  

Самая подробная информация строительный форум тут.
Похожие страницы