Євроремонт Квартири Своїми Руками

Ремонт новобудови

Начинайте ремонт квартиры с задумки, общей мысли. Такой подход будет приятен и полезен Є матеріали, які до усадки байдужі.Якщо ви все-таки зупинилися на шпалерах, то для стін краще використовувати дорогі тканинні або вінілові шпалери.Вони не порвуться під час усадки завдяки своїй здатності розтягуватися.Для стелі можна використовувати без особливого збитку натяжні тканинні стелі, вони приховають будь-які тріщини.Що стосується підлоги, то найбільш безпрограшним варіантом буде натуральний паркет.Якщо ж це для вас не прийнятно з точки зору ціни матеріалу, то можна перед укладанням іншого покриття просочити підлогу спеціальної пластичної сумішшю, яка не дасть матеріалу розтріскатися.

 

Особливості планування розташування кімнат

 

Перед тим як робити ремонт в новобудові треба ретельно продумати, як зрештою будуть розташовані кімнати, скільки їх буде, де можливо варто звести перегородку, а де зонувати приміщення можна в цілому елементів конструкції. Делая ремонт проявляйте креатив и жизнерадостность и вам будет легче всё делать Це важливий процес, від якого залежатиме, наскільки комфортно ви будете себе почувати.Варіантів планування маса. Все залежить від розміру квартири, кількості проживаючих у ній, ваших фінансових можливостей і смаку.

 

Якщо ви купили квартиру на невеликій площі, з треба серйозно zadumatsâ про те, як зробити її більш.Ремонт новобудови в цьому випадку, полягатиме у збільшенні розміру життєво важливих приміщень за рахунок зменшення другорядних або їх об'єднання.Це стосується найчастіше балкона. Багато жертвують цим елементом заради збільшення вітальні або спальні.Кухня може стати більше за рахунок приєднання комори або зменшення ванної кімнати, якщо та занадто велика.

Похожие страницы