Євроремонт Балкона Своїми Руками

Самостійний ремонт балкона

Современный дизайн балконаСьогодні балкон - це не просто невелике відкрите приміщення, це можливість розширити житлову площу вашого житла.При плануванні його ремонту найголовніше визначитися з тим, що хотілося б у кінцевому підсумку побачити, тобто у що дане приміщення повинне перетворитися.І тільки після цього можна проводити ремонт балкона Своїми руками.

 

Етапи Ремонт і вибір матеріалів подій

 

При виборі дизайну інтер'єру балкона дуже важливо визначити, Каку Мета Ви presleduete, prisoedinââ в свою квартиру.Якщо це буде невеликий кабінет, то обробляти його найкраще в чисто офісному варіанті.При бажанні створити зимовий сад, можна встановити полиці і обшивати весь простір вагонкою.Якщо це буде ігрова кімната для дітей, то її прикрашають як дитячу.

 

Проводим утепление балкона Скління

 

Після Того, як специфічний дизайн, ви повинні встановити вікна.Скління балкона відіграє дуже важливу роль. Що сьогодні пропонують компанії-виробники, які займаються їх склінням? Варіантів нині маса.Виробники пропонують:

 
     
  • дерев'яні вікна;
  •  
  • пластикові вікна;
  •  
  • алюмінієві вікна;
  •  
  • профільне скління з сталевої конструкції із загартованим склом.
  •  
 

Найпопулярніший варіант - це пластикові вікна.За своїми характеристиками вони перевершують всі інші і мають гарне співвідношення ціна-якість.При виборі вікна необхідно визначитися з кількістю камер в його конструкції.Для суворих російських зим найнадійнішим буде трехкамерное пластикове вікно.

 

Балкон полностью остекленОстаннім часом компанії-виробники віконних систем стали пропонувати засклення балконів знизу доверху, використовуючи спеціальні конструкції із загартованими стеклами.Такі конструкції називаються безрамними або панорамними.

 

Замовивши безрамне скління, Ви отримаєте готовий дизайн.Балкон виглядатиме як на картинці з глянцевого журналу. Ніяких перегородок і огороджень, ніяких оздоблювальних і теплоізоляційних матеріалів.Це вікно міцне, надійне, з високими показниками тепло-і шумоізоляції.

 

Однак поки ця конструкції для багатьох обивателів недоступна за ціновим показником.Так що доведеться ще якийсь час проводити ремонтні роботи традиційними методами, використовуючи всі вищевказані матеріали.

Похожие страницы