Євроремонт Ванної Своїми Руками

Як провести ремонт ванної кімнати своїми руками

Ванная в зеленых тонахЯкщо ви вирішили робити ремонт ванної своїми руками, то в першу чергу необхідно точно визначитися, який вид ремонту буде проведений.У тому випадку, якщо рішення було прийнято на користь капітального ремонту, то доведеться повністю звільнити ванну кімнату від всіх сантехнічних приладів, демонтувати водопровідні та каналізаційні труби і видалити стару керамічну плитку.Зазвичай міняють і вхідні двері.

Демонтаж

 

Щоб правильно підійти до проведення всіх стадій ремонтних робіт, необхідно в першу чергу визначитися з сантехнікою, яка буде встановлена.Для цього її потрібно вибрати і придбати, або зняти габаритні розміри кожного приладу, особливо це відноситься до зливним отворів.Все це робиться з однією метою - точно встановити сантехніку. А це можливо тільки при точній розмітці проходження комунікаційних систем. Кладем плитку на стеныПравильний висновок водопровідних і каналізаційних труб - це запорука точного підключення сантехнічних приладів, яка відіб'ється на естетичних і економічних показниках.

 

заміна труби

 

Наступний крок - заміна труб.В даний час сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує чималий вибір труб для води та каналізації.Але фахівці рекомендують вибирати пластикові труби, які мають високі фізико-технічними та експлуатаційними характеристиками.Їх з'єднання виробляється способом зварювання, коли дві труби нагріваються до певної температури і з'єднуються.

 

Багато обивателів вважають, що виробляти таку зварку можуть тільки професіонали, що володіють деякими знаннями та навичками. Установка сантехникиВсе правильно, але відзначимо, що навчитися робити монтаж пластикових труб можна буквально за одну годину.Тут важливо мати на наявність деякі інструменти і величезне бажання.Інформацію з укладання пластикових труб можна знайти в Інтернеті, а так само і на нашому сайті.Як виявляється, цей процес простий і легкий, і зробити його своїми руками не проблема.

 

Те ж саме відноситься і до каналізаційних труб. Правда, технологія їх монтажу разюче відрізняється від монтажу труб водопровідних.Вони збираються як конструктор, з'єднуючись між собою патрубковим способом з використанням спеціальних гумових ущільнювачів у вигляді кілець.Це досить надійне з'єднання, яке прослужить не один рік.

Похожие страницы