Євроремонт Ванної Кімнати Своїми Руками

Ремонт ванної кімнати

очистка стен от набела и краски и разводка электропроводки - справа, що вимагає акуратності, терпіння, деяких навичок ремонтних робіт, але не настільки складне, щоб його не можна було освоїти самостійно.Для ремонту ванної своїми руками може бути не потрібно багато часу і грошей, зате з'явиться привід позбутися застарілого інтер'єру ванної кімнати.

Ремонт ванної кімнати - захід комплексне. Потрібно не тільки укласти плитку, але і привести в порядок водопровідні та каналізаційні труби, розібратися з електропроводкою, замінити старі двері. Розглянемо бюджетний ремонт ванної у типовій панельній дев'ятиповерхівці.

 

Перш за все, демонтуємо змішувачі, раковину, ванну (в цьому випадку ванна ще хороша вирішили заощадити і залишити її).

 

Видаляємо стару плитку або як у цій ванній кімнаті набел і фарбу.Спочатку частина стін було пофарбовано фарбою, а верх побілка. Набел піддавався легко і його прибрали до бетону, а ось фарба трималася дуже міцно і зняти всю фарбу було дуже непросто.

  разводка сантехники и водопровода  

Потім до водопровідної труби розводка і каналізаційних труб.

 

Так як у ванній перебуватиме пральна машина, до неї підводимо розетку.Ще замість одного світильника над дверима встановимо два, але встановимо їх на стелю.До них протягуємо додаткові дроти. отвір у бетонній перегородці під настановну коробку.Стіна тонка всього 6 см і тому стіну пробиваємо наскрізь. Розетка буде всередині ванної кімнати.

 

При установці розетки треба дотримувати заходи безпеки; враховуючи підвищену вологість приміщення, електропроводка повинна бути тільки прихованою, а всі місця з'єднання проводів ретельно заізольовані.Сем Rozetka Повинно бути.

 

грунтовка стен пропиткой и бетоноконтактом Після Engineers & Electrical Design Ванна по рівнях і штукатурка стін.Стіни, як правило, мають значні відхилення, але попередньо грунтуємо.За фарбі який забезпечує відмінну адгезію, по бетону достатньо.

 

Zatem шпаклівка potolka і скелі krepim Багет і krasim Одіна іншого.Під керамічну плитку грунтуємо стіни просоченням і ...

 

Закладаємо простір між стіною і ванною гіпсоволокнистих листів по металевому каркасу.Клеїмо плитку з установкою ПВХ профілю. Під змішувач в плитці.

 

затирка швов на керамической плитке Тепер встановлюємо плитку по колу і затираємо шви.Фарбуємо на другий раз стеля і стіни

 

Пол також був пофарбований олійною фарбою.Очищаємо наскільки можливо від фарби. Коли висохне, виставляємо маяки і заливаємо піщано-цементну стяжку.По готовності стяжки залишилося укласти і затерти плитку на підлогу, попередньо загрунтувавши підлогу по стяжці.

 

Перед тим як почати затирати шви у ванній, важливо очистити шви між плиткою від клею, інакше клей виступатиме на затірці і вам постійно треба буде перериватися на чистку швів.Масу для затирання швів не розводьте у великій кількості якщо у вас немає досвіду з затирання плитки.

 

Після укладання плитки встановлюємо вимикачі та розетку.Потім двері, монтаж екрану для ванни. Тепер тільки залишилися полки, дзеркало та інші пристосування

Похожие страницы