Євроремонт Ванної Кімнати Своїми Руками

Ремонт ванної кімнати

очистка стен от набела и краски и разводка электропроводки - справа, що вимагає акуратності, терпіння, деяких навичок ремонтних робіт, але не настільки складне, щоб його не можна було освоїти самостійно.Для ремонту ванної своїми руками може бути не потрібно багато часу і грошей, зате з'явиться привід позбутися застарілого інтер'єру ванної кімнати.

Ремонт ванної кімнати - захід комплексне. Потрібно не тільки укласти плитку, але і привести в порядок водопровідні та каналізаційні труби, розібратися з електропроводкою, замінити старі двері. Розглянемо бюджетний ремонт ванної у типовій панельній дев'ятиповерхівці.

 

Перш за все, демонтуємо змішувачі, раковину, ванну (в цьому випадку ванна ще хороша вирішили заощадити і залишити її).

 

Видаляємо стару плитку або як у цій ванній кімнаті набел і фарбу.Спочатку частина стін було пофарбовано фарбою, а верх побілка. Набел піддавався легко і його прибрали до бетону, а ось фарба трималася дуже міцно і зняти всю фарбу було дуже непросто.

  разводка сантехники и водопровода  

Потім до водопровідної труби розводка і каналізаційних труб.

 

Так як у ванній перебуватиме пральна машина, до неї підводимо розетку.Ще замість одного світильника над дверима встановимо два, але встановимо їх на стелю.До них протягуємо додаткові дроти. отвір у бетонній перегородці під настановну коробку.Стіна тонка всього 6 см і тому стіну пробиваємо наскрізь. Розетка буде всередині ванної кімнати.

 

При установці розетки треба дотримувати заходи безпеки; враховуючи підвищену вологість приміщення, електропроводка повинна бути тільки прихованою, а всі місця з'єднання проводів ретельно заізольовані.Сем Rozetka Повинно бути.

 

грунтовка стен пропиткой и бетоноконтактом Після Engineers & Electrical Design Ванна по рівнях і штукатурка стін.Стіни, як правило, мають значні відхилення, але попередньо грунтуємо.За фарбі який забезпечує відмінну адгезію, по бетону достатньо.

 

Zatem шпаклівка potolka і скелі krepim Багет і krasim Одіна іншого.Під керамічну плитку грунтуємо стіни просоченням і ...

 

Закладаємо простір між стіною і ванною гіпсоволокнистих листів по металевому каркасу.Клеїмо плитку з установкою ПВХ профілю. Під змішувач в плитці.

 

затирка швов на керамической плитке Тепер встановлюємо плитку по колу і затираємо шви.Фарбуємо на другий раз стеля і стіни

 

Пол також був пофарбований олійною фарбою.Очищаємо наскільки можливо від фарби. Коли висохне, виставляємо маяки і заливаємо піщано-цементну стяжку.По готовності стяжки залишилося укласти і затерти плитку на підлогу, попередньо загрунтувавши підлогу по стяжці.

 

Перед тим як почати затирати шви у ванній, важливо очистити шви між плиткою від клею, інакше клей виступатиме на затірці і вам постійно треба буде перериватися на чистку швів.Масу для затирання швів не розводьте у великій кількості якщо у вас немає досвіду з затирання плитки.

 

Після укладання плитки встановлюємо вимикачі та розетку.Потім двері, монтаж екрану для ванни. Тепер тільки залишилися полки, дзеркало та інші пристосування


Качественная стеклянная шторка для душа от производителя
Похожие страницы