Ремонт спальної кімнати Своїми Руками

Проводимо ремонт у спальній кімнаті

Кровать в спальнеСамим часто використовуваним місцем у нашій квартирі завжди буде спальня, навіть якщо ми спимо п'ять годин на добу.Справа в тому, що всі інші кімнати розподілені за часом перебування в них, навіть у завзятих домосідів, а спати треба всім!

 

І, коли вже ми так часто перебуваємо цій кімнаті, то і ремонт спальні повинен займати не останнє місце при ремонті нашого житла.Ми розглянемо основні види обробки спального приміщення.

Вікна

 

Для більшості жителів, що населяють пострадянську територію, не виникає питання про те, з якого матеріалу повинні бути зроблені вікна.Безумовно, це пластик. Так, пластик і справді дуже зручний, звуконепроникні, не боїться вологи.Але, саме в цих достоїнствах ховається головна небезпека! Пластик, на відміну від дерева, не «дихає».

 

Спальня в бежевых тонахЧасто від домогосподарок можна почути скаргу про те, що нові пластикові вікна виявилися поганими, тому що по них завжди «тече».А адже це нормальне явище. Особливо, коли на вулиці холодно, і особливо після свіжого ремонту.Волозі нікуди діватися, і при холоді утворюється конденсат від різкого перепаду температур.Значно знизять утворення конденсату потрійні склопакети.

 

Також необхідно якомога частіше провітрювати кімнату, поки всі оздоблювальні роботи повністю не просохнуть. Потолок с изображением звезд на небеАле навіть в сухий, але щільно закупореній спальні конденсат на вікнах може збиратися до ранку від дихання сплячих.А для того, щоб відновити потрібну здатність вікон «дихати», можна замовляти комбіновані вікна типу дерево-пластик або дерево-алюміній.Вони, звичайно, коштують дорожче, але ...

 

Двері

 

Спальна кімната завжди повинна бути окремим острівцем в квартирі і відокремити її від усієї житлоплощі допоможуть двері.Особливо якщо ми робимо ремонт спальні в хрущовці. Двері повинні служити, в першу чергу, не перепоною для входу або виходу, а елементом звукоізоляції і огороджувати кімнату від сторонніх запахів.

 

Стіни

 

стіни в спальні можна зробити з більшості будівельних матеріалів.У цьому випадку головні вимоги, це екологічна чистота і звуконепроникність.Також не останню роль під час морозів буде грати стіна, яка знаходиться з боку вулиці.Вона повинна бути теплою. Якщо це не так, то її необхідно утеплити мінеральною ватою або пінопластом, закривши утеплення гіпсокартоном.

Похожие страницы