Ремонт Квартири Хрущовки Своїми Руками

Кілька порад з ремонту квартири в хрущовці

Проводим выравнивание стенМалогабаритні квартири часів хрущовської відлиги в свій час майже вирішили житлову проблему громадян Радянського Союзу.Нехай це було не оптимальне рішення житлової проблеми, тим не менш, мільйони сімей отримали дах над головою з досить стерпними на той момент санітарними умовами.Весь цей хрущовський домобуд дістався нам у спадок, і тепер доводиться пристосовувати ці квартири до сучасних вимог.

 

Ремонт квартири в хрущовці своїми руками зараз досить поширене явище на пострадянських просторах.Можливості для ремонту з світовими стандартами, звичайно, вельми і вельми обмежені, але, тим не менш, в такій квартирі можна зробити досить пристойний ремонт, незважаючи на її розміри.

 

Проведение перепланировки в хрущевке Переваги hruŝevskih будинок

 

У цьому типі будівель nesuŝimi стінах немає перегородок і стін по периметру будівлі, а також центральній стіні, prohodâŝaâ додому posredine.Завдяки такій конструкції перегородки в квартирі розбираються без всяких ускладнень, і ви завжди зможете зробити перепланування в приміщенні.

 

Несучі стіни в таких будівлях, як правило, добротні, зроблені з червоної цегли з шлакової подушкою в середині.Є, звичайно, панельні хрущовки, але і тут якість будівництва досить гарне, на відміну від панельних будинків пізнішого періоду.

 

відсутність hruŝevskih будинки

 

Гостиная хрущевки после проведения ремонтадешеве Основна hruŝevok дефіцит, безумовно, вони є розміри.У більшості випадків у таких квартирах суміщені санвузли. Роздільні санвузли в хрущовських квартирах робили при трикімнатному варіанті, але санвузол поділявся за рахунок площі кухні, тому розміри останньої залишають бажати кращого.

 

Ванна кімната

 

до капіталу ремонті квартири ви обов'язково станете ремонтувати ванну кімнату.Зазвичай ремонт полягає в заміні сантехніки і укладанні кахельної плитки на підлогу і стіни ванної кімнати.Хотілося б звернути увагу на сантехнічні комунікації. Експлуатаційний ресурс всіх труб давно минув, тому як труби водопроводу, так і труби каналізації необхідно міняти на нові.Для каналізації зараз використовуються труби ПВХ, а для води зараз переважніше екопласт.

 

В комплекс zamenи Труб каналізації перетворити takzhe kanalizatsionnиy stoyak і Еслі без сну vozmozhnosty його dogovoritesy з sosedyami sverhu і snizu і замінити polnostyyu его.Таким чином, ви передбачило безліч очікують вас в майбутньому проблем з сторонніми запахами.

Похожие страницы