Відео Ремонт Бампера Своїми Руками

Ремонт бампера своими руками.

Ремонт бампера своими руками Якщо ви пошкодили бампер автомобіля, то ремонт бампера авто вам необхідний з ряду причин:

 
   
 1. Страждає зовнішній вигляд автомобіля, відповідно і ціна при продажу, про те, як правильно продати автомобіль.
 2.  
 3. Основна функція бампера це захист машини при ударі.
 4.  
 

Основна маса старих автомобілів має металевий бампер, в цьому випадку ремонт бампера автомобіля виявиться дуже трудомістким процесом.Якщо порушити технологію ремонту металевого бампера то може початися корозія, як захистити автомобіль від корозії.Якщо металевий бампер має сильне пошкодження доцільно просто замінити його.

 

Сьогодні левова частка машин оснащується пластиковими бамперами.Вони полегшують вагу автомобіля, дозволяють провести швидку заміну в разі пошкодження.Ремонт бампера авто можна провести і без застосування техніки плавлення, тому що в даний час існують матеріали які здатні закласти навіть невеликі пробоїни в пластиковому бампері.

 

Як і у випадку з вм'ятини, дірки і подряпини можна відремонтувати самостійно, т.е. провести ремонт бампера своїми руками. Зараз в авто магазинах продаються спеціальні набори для ремонту бампера своїми руками.Але це допоможе у випадку, коли пошкодження не велике, з більш серйозними ушкодженнями бампера слід звернутися в авторемонтну майстерню або просто замінити його.

 

Ремонт бампера Своїми зброї, подряпини:

 
   
 1. ПЕРШЕ, що повинні зробити, це začistit подряпини naždačnoj bumagoj.Увага! Шкурить слід обережно, щоб не утворилося поглиблення.Поверзность повинна бути рівною і гладкою.
 2.  
 3. Оброблену поверхню обробляємо спеціальним спреєм, який входить до складу набору для ремонту бампера.Необхідно нанести два шари, з інтервалом в 30 хвилин, щоб кожен шар висох.
 4.  
 5. Далі необхідно зашкурити оброблене місце дрібнозернистим наждачним папером і протерти його вологою тканиною.Цим ми приберемо пил і жир.
 6.  
 7. Потім, наносимо чотири шари фарби відповідного кольору.Шар фарби повинен сохнути 30 хвилин. Фарбуємо обережно, щоб не залишалися розводи, для цього балончик тримаємо на відстані 20 см від бампера.Детальніше про забарвлення бампера своїми руками читаємо за цим посиланням.
 8.  
 9. У висновку наносимо два шари лаку або прозорої фарби.Все має висохнути.
 10.  
Возможно, вам понравится
Ремонт пластмассового бампера
Ремонт пластмассового бампера
Ремонт бампера своими руками
Ремонт бампера своими руками

Режим «Поділ екрана» або Split Screen своїми руками - GIGAmir
Прийнятні режим .. - нові ігри з Splitscreen може peresčitat ви не ріжуть на моєму пальці однієї руки.В один весняний вечір прийшла ідея в голову спробувати обійти обмеження, що накладається розробниками, і зробити ігровий режим з поділом екрана більш доступним.

Похожие страницы